Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy törpenyuszi?...

Tengerimalac vagy törpenyuszi? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Két(csak azért kettő mert ugye társaslények) nőstény tengeri malacnak vagy egy törpenyúlnak(neki mondjuk két emeletes) lenne ideálisabb a 80x40-es ketrec? Tudom,hogy nagyobb kéne de sajnos ez a maximum ami elfér.Hörcsögöm már volt, de olyan rövid ideig élnek úgy hogy ez okból kifolyólag IS tengerimalacot vagy nyuszit szeretnék.:)

Köszi a válaszokat!



2012. máj. 19. 20:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább tengerimalacnak lenne ideálisabb.Úgy hogy igen:)
2012. máj. 20. 13:07
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem az amit belinkeltél, jó lesz 2 nőstény(!) tengerimalacnak.

Vagy az is jó párosítás, ha van egy lányod meg egy ivartalanított fiad :)

A hímek nagyon tudnak a nőstényeikre vigyázni!


És még egy érv a malackák mellett: nem kell nekik oltás ellentétben a nyúllal.

2012. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hossz:55cm Magasság:28 Szélesség:40cm

Ezek a méretei sajnos.:\

Egyébként köszi.

2012. máj. 20. 15:59
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kicsi 2 malacnak! Nagyobbat keress.
2012. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam megvenni.
2012. máj. 20. 17:35
 16/16 anonim válasza:

nekem 2 fiú tengericocim van lassan egy éve!

én nyuszit akartam, de a helyhiány miat lettek a cocik!

100x akárhányas ketrecben vannak:)

cukik imádom őket, de úgy gondolom hogy egy állatohoz jobban tudsz kötődni, mint kettőhöz egyszerre. mivel azt mondják az okosok hogy a malacok társas lények.(ezt is cáfolják, sokan mert nekem is van olyan ismerősöm akinek csak egy malaca van és tök happy, ráadásul nálam sem biztos hogy mindig örülnek egymásnak, sokszor összevesznek:P)

a széna kérdés is olyan, hogy atöbbség azt mondja hogy mindig legyen előtte, de nálam pl állandóan lehúzgálták amit már nem ettek meg, pazarlás az egész.. sőtt olyan ismi malacka is van aki csak nyáron kap füvet, helyette rengeteg zöldség gyümit kap,már 3éves és semmi baja nem volt soha.

ha most kéne választanom én nyuszit vennék(egyet) mert többet tudnék vele foglalkozni és jobban kialakulna a kapocs kettőnk közt. viszont egyátalán nem bántam meg hogy megvettem a malackáimat rengeteg örömöt okoztak már, és fognak is még remélem jó sokáig :)

ha van kérdésed szívesen válaszolok! remélem tudtam segíteni!

20/L

2012. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!