Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Na, most melyiket válasszam?

Na, most melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nekem egy 11 hónapos fiú hullámos papagájom, és szeretnék neki egy társat. oké, a szüleim benne is vannak.

Csakhogy van egy 3 hónapos nyulam (oroszlánfejű törpenyúl és házinyúl keverékű)nagyon szelíd, majd be lesz oltva, és én amiért házi kedvencként tartom, ezért majd e is fogom vinni sétálni.

De apukám azt mondja, hogy őneki nem kell a nyúl, majd vesz a helyére plusszba 5 hullámos papagájt.Tehát akkor 6 lenne a hullámos papagájokból.Csábító az ajánlat, hogy ilyen sok hullámosom lehet, de a nyulamat már nagyon megszerettem, ezért én a nyúlnál maradok.

Ti melyiket választanátok, és miért?

Ja amúgy meg panelban lakunk!!!



2012. máj. 30. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én a papagájokat választanám. de ezt neked kell eldöntened. :)

15/L

2012. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, de miért ezt a lehetőséget választanád?
2012. máj. 30. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én nyuszimnak WC-je van, csutka alommal, vagy fapellettel almozom, és naponta tisztítom. (1 perc) Így sokkal kellemesebb vele lakni. :D

Gondolom a papádat se a nyúl által keltett ricsaj zavarja, hanem a szag.

2012. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen köszi a választ
2012. máj. 30. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Aki már eleve az enyém, tőle semmi pénzért meg nem válnék és nem cserélném le semmire! Szóval a nyuszi maradjon, nehogy már lemondj róla!

A hullámosodnak pedig 1 társ kell. És ezzel ennyi, így jó is lesz.

2012. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is annál maradnék aki már eleve velem van.Nem dobnám el,csak mert akkor lenne még plusz öt papagájom.A papagáj mellé még plusz egy társ és kész.
2012. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a papagájt választod, hozzám jöhet a nyúl :D


Amúgy én a helyedben maradnék a nyuszinál, mert ha már egyszer megszeretted, sokkal nehezebb elveszíteni, mint öt egyelőre nem létező hullámos papagájt. Nekem két papagájom és egy nyulam van, és mindegyiket nagyon szeretem. Nem mondanék le egy idegen állat kedvéért egyikről sem. De igazad van, az én nyulamnak is kellene már egy társ...

2012. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem is tudom. Ha már egyszer megfordult a fejedben, hogy megválsz tőle, akkor nem is ragaszkodsz hozzá olyan nagyon. Szép kis gazdi vagy, hogy lecserélnéd a már meglévő nyulacskádat 5 papagájra (részletkérdés, hogy a papagájokat nem szeretem, ellenben a nyulamat imádom). De ha lenne egy papagájom, nem cserélném le egy nyúlra! Felelős vagy az állataidért!

Legközelebb a papagájok mennek?

2012. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem válnék meg a nyúltól.

Nekünk van 3 macskánk, de hörcsögöt is szeretnék mindennél jobban, de nem engedik és, ha nekem azt mondanák a szüleim, hogy jó legyen hörcsögöd, de akkor a 3 macska megy.... akkor biztos, hogy nem adnám oda őket, még ha több hörcsögöm is lehetne akkor se :D ha valóban szereted a nyulad nem dobod csak úgy el semmiért .........

2012. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy állat nem tárgy amit lelehet cserélni egy másikra, neki is vannak érzései. papagájt meg majd tudsz venni amennyit akarsz amikor saját lakásod lesz
2012. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!