Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér költözött a padlásra,...

Egér költözött a padlásra, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A tetőtér be van építve,szóval a padlásunk az első emelet felett van,olyan citromsárga színű,üveges szigetelő van benne,hasonló anyagú a vattához,szúrós.Ritkán megyünk fel oda,nagyon meleg van ott,áporodott a levegő.2 napja arra keltem Anyukámmal,hogy valami zaj hallatszódik a falból.Kikövetkeztettük,hogy valószínűleg egy egér az.Annyira hangosan neszelt,hogy le kellett költöznünk,ott aludtunk.Előző este a bátyám szobájának falából hallatszódott a zaj,ezúttal ő ment le aludni.Mit tegyünk?Elpusztul magától?Azt hallottuk,hogy az egér szereti ezt a citromsárgás anyagot.Voltatok már ilyen helyzetben?
2009. júl. 4. 22:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tegyünk fel mérget,vagy egérfogót?Nem hinném,hogy odatalálna,mert a falakban mászkál,amik gipszkartonból készültek,ezért üregesek,és bejárhatja az egész emeletet.:(
2009. júl. 4. 22:46
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerezz be macskát.
2009. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem öljétek meg magatokat és akkor az egércsalád kedvére szaporodhat a burkolatban. Miért gondolod, hogy nektek van jogotok ott lakni, nekik meg nincs?
2009. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nekünk az egész lakásba ilyen kőzetgyapot van a falba és régebben mi is halottunk onnan kaparászásokat és mi is azt hittük egér de egy hozzáértő azt mondta vmilyen bogarak. Egy idő után elmúlt. Remélem már nincs ott semmi.

2009. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint én. Mikor nálunk ez történt ezt a kérdést írtam. Sok hasznos válasz érkezett. http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__68195-..
2009. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:képzeld,van macskánk,de mit gondolsz,hogy feltesszük a padlásra,hogy megfulladjon,meg belemenjen az üveggyapotba?


Második válaszolónak:Köszönöm a segítséget,ha hazajön Anyu,megmondom neki.;)

2009. júl. 5. 10:23
 7/9 anonim válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben. De nekünk a macskánk megfogta az összeset. Szóval télleg jó ötlet lenne. Ha nem teccik a macskátoknak h "áporodott a levegő" akkor úgysem marad sokáig. De ha nem teccik akkor van még az a ragacs. abba tehetsz sajtot vagy valami magot, de nem garantált h az egér bekapja a csalit. előnyösebb a cica!;)
2009. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hello. A második válaszoló vagyok. Nekem igen jó a humorom de a tiéd jobb:)
2009. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Üdv! Tudom régi a kérdés, de hogyan oldódott meg a probléma? Nekem másfél éve lett gipszkartonozva a szobám, de mindenhonnan betonfal veszi körül, nem tudom, hogyha egér, hogy mászhatott be. Én is leköltözni kényszerülök, mert felkelt hajnalban. Bogarak voltak végül, vagy egér? Hogy sikerült megszabadulni tőlük?
2013. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!