Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacok tartása havonta...

Tengerimalacok tartása havonta kinek mennyiből jön ki? Részletekkel leírva!

Figyelt kérdés
Nekem is vannak malacaim, csupán kíváncsiságból kérdezem.Ha lehet márkákat is írjatok, ki miket vesz/használ.

2012. aug. 9. 09:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk lemegyek falura ismerősökhöz és látom, hogy mit vágnak le, meg mit báláznak, kiválasztom a legjobbat. Ilyenkor kérek egy nagy szatyor lucernát is, ha nincs éppen szárított akkor megszárítom az erkélyen.

Most érdemes kukoricacsuhét szárítani a malacnak télire, meg pongyolapitypangot! Ezekből mindig egy keveset belekeverek a szénába!

2012. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na ilyet én is szoktam csak útifű levéllel, az sok van nálunk a folyóparton, pitypang meg alig:S.De volt már, hogy körömvirágot, kamillát, mentát kevertem bele a szénába és egy kis változatosságot adott a sima mezei fűbe.
2012. aug. 9. 21:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Annyi pitypang van mindenhol, hogy csak na!

Igaz, most nem virágzik, de aki felismeri a levelét, az rengeteget találhat, jó zsengét is!

2012. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én felismerem, de mondom ahova járunk így gyüjtögetni, nem annyira van.Múltkor is találtam vagy 2 tövet , oszt' ennyi.Voltunk már a közeli erdőben is, na ott volt pár óriás tő, onnan szedtem nekik, de oda meg nem merek nagyon bemenni, mert sötét bőrű brazilok átkelési útvonala:D
2012. aug. 10. 07:16
 15/16 anonim válasza:
Én egyszer a szénában madártollat (!!!!!!!) találtam....ez nem vicc!!
2014. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a bolti zacskós Multifitben találtam már:

- madártollat

- fadarabot

- szövetdarabot(valami rongyból)

- és már 2x volt benne BOGÁR, olyan nagy fekete, mászós

- és néhányszor molylepke is...

Ha valaki még olvassa ezt a kérdést, igazán megírhatná, hogy van-e valaki Pesten, aki vidékről hozza fel a saját szénáját és úgy árulja, mert egy malacos fórumon olvastam ezt 1-2 éve, de nem tudom, mennyire aktuális még. Sokkal szívesebben adnám nekik azt.

2015. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!