Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá édesapámat?

Hogyan vegyem rá édesapámat?

Figyelt kérdés
roborovsky hörcsögöt szeretnék, vagy valami más kisállatot, van papagájom, de mivel ők egy pár, nem lehet úgy foglalkozni velük, ahogyan szeretném. Tudnátok ajánlani esetleg olyan állatot, amelyikkel lehet foglalkozni, nem kerül olyan sokba a beszerzése (ketrec, élelem és az állat) és könnyen meggyőzhető a szülő. Illetve mivel vehetném rá. (sajnos kutya nem jöhet szóba.:( )
2012. szept. 2. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nem teljesen értem miért nem jók neked a papagájaid, én a 2 amúgy fiú lány hullámos papagájommal simán el vagyok évek óta, az egyikük most is a vállamról figyeli ahogyan pötyögök... amúgy ha idomítható állatot akarsz mindenképpen akkor mondjuk csukjás patkány, de ha 2 papagájjal nem bírsz, nem valószínű, hogy egy harapós rágcsálóval fogsz...
2012. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok elég kitartó. próbáltam őket idomítani, de valamiért nem sikerült olyan jól. miért?
2012. szept. 2. 23:31
 3/5 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
0%
Vegyél hörcsögöt .. és biztasd apudat hogy gondoskodsz rola :)
2012. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vélhetően nem sikerült idomítanod őket, mert ahhoz sem volt türelmed. A törpehöriket sem fogod tudni, főleg, hogy azokat nem is nagyon lehet.

Sose értem, akinek van már kisállata (időnként nem is egy), az miért rinyál mindig újabbért? Nekem sose volt semmim, és boldog lettem volna, ha kaphatok egyet.

2012. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olcsó és könnyű vele, az csak hörcsög lehet. Törpehöri, esetleg aranyhöri. Csakis tenyésztőtől. Hogy vedd rá apádat... nem tudom, mert nem ismerem. Mutogass neki ilyen videókat hogy "néééézd olyan cukiiiik, lehet nekem is ilyen?" :D

http://www.youtube.com/watch?v=0OFyCmeIuUo

http://www.youtube.com/watch?v=gHN5zdwDn7I

2012. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!