Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha hetente fürdetem a...

Az baj ha hetente fürdetem a patkányomat?

Figyelt kérdés
Mert marha büdi....Régebben 2 hetente tettem de most már hetente fogom mert nagyon büdike szegény :/ Ez árthat neki?

2012. nov. 18. 10:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ne szappannal furdesd, az kiszaritja a boret es zsiros lesz a szore. Vegyel nyul sampont, vagy jonsons baby-t olyat ami termeszetes anyagokbol van. En is ppiralmot hasznalok mert agyon allergias az egyik patim, meg a pellettol is tusszogott. Nekem semmi bajom vele, csak sokszor kell cserelni, en heti 2-3 alklommal cserelem.
2012. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
De ez is 100%-ig természetes anyagokból készült és alig vagy szaga.Az elején Jonsonsal fürdettem de azt nem szerette mert túl illatos volt... :/
2012. nov. 21. 20:19
 23/23 Platypus ***** válasza:

A gyilkos galóca is 100% természetes anyagból készül.

Egy ember bőre teljesen más ápolást igényel, mint egy szőrös állaté. Ami nekünk a minimális higiénia, az egy patkánynak kiszárítja a bőrét és fogékonnyá teszi a gombás fertőzésekkel szemben. Még állatnak való samponnal is csak havi egyszer szabad, maximum. Tiszta vízzel lehet gyakrabban, de ha minden rendben lenne nálad, ez is fölösleges lenne.

2012. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!