Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a dzsungáriai...

Mit csináljak a dzsungáriai törpehörcsögeimmel? Nagyon féltem őket. (További infók lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy nőstény törpehörcsögöt, utána egy hímet, mert szerettem volna kicsiket. Minden jól ment, hamar összeszoktak, és március 8.-án megszületett az első alom. Az apa nem bántotta őket, az anya sem, hiába nyúltunk be hozzájuk, szóval mindketten békések voltak. Viszont mostanában észrevettem,hogy a hím ok nélkül nekiront a kicsiknek! Egy kicsi seb sincs rajtuk, páran azt mondták, hogy csak neveli őket, de szerintem ez nem normális. Volt, amikor a kicsi be is pisilt, gondolom a félelemtől...

Szétszedtem őket, az apát külön ketrecbe tettem, de szegény nem viseli jól...Viszont szerintem muszáj lenne ott maradnia egy darabig, mert már született egy második alom hörcsög is ( március 28.-án ), és nem akarom, hogy az anyának baja essen. Mit csináljak? Maradjanak egy darabig külön?



2013. ápr. 5. 17:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Ja, úgy röviden, tömören ennyi...
2013. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Pfff.:) offoljátok magatokat. ezért állatkínzó vagyok?! :'DD gratulálok, gyermekeim!
2013. ápr. 9. 20:22
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy, mert a hörcsögök magányosak, és te meg semmit nem tudsz a tenyésztésükről. Fogadok, nem lehetsz több 13-nál... Ha nem akarod, hogy baja essen, akkor ne szaporíts. Egyébként meg ezt nem értem. Kiírod a kérdést. Mindenki azt mondja, hogy hülye vagy, és ne csináld, mert bajuk lesz. Te ettől függetlenül azt mondod, hogy mi vagyunk hülyék. akkor minek írod ki a kérdést?
2013. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak igaza van...

csak az a baj, hogy itt minden 13 éves aki vesz két hörcsögöt azt hiszi, hogy tenyésztő...

2013. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Hát ja... meg sok hülye van, akik nem is tudják, hogy kell őket tartani, és csodálkoznak, hogy az együtt tartottak ölik egymást. Itt van rá az élő példa...
2013. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
számomra, kedves utolsó az a felfoghatatlan, hogy miért nem képesek kb 0 oldalt elolvasni egy állatról..., ez nem egy érintőképernyős mobil, megveszem azt jó lesz... meg kell érteni azt a kis állatotm ugyanis ők nem tárgyak hanem élőlények, amikért felelősek vagyunkj
2013. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Se ezt csak nagyon kevesen gondolják komolyan, a többi ember keze között meg szenvednek az állatok, és idő előtt múlnak ki a gazdájuk felelőtlensége miatt. :/
2013. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

Már külön szedtem őket, nem ölik egymást ezt hozzátenném, de már kb. 3x leírtam.:DDD

és több vagyok 13-nál ;-**

2013. ápr. 14. 14:34
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
de iq-d nincs több
2013. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

hmm, az igen :')

legalább én, ha nem vagyok biztos valamiben, akkor megkérdezem. ennyit erről. :)

2013. ápr. 14. 16:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!