Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a dzsungáriai...

Mit csináljak a dzsungáriai törpehörcsögeimmel? Nagyon féltem őket. (További infók lent)

Figyelt kérdés

Vettem egy nőstény törpehörcsögöt, utána egy hímet, mert szerettem volna kicsiket. Minden jól ment, hamar összeszoktak, és március 8.-án megszületett az első alom. Az apa nem bántotta őket, az anya sem, hiába nyúltunk be hozzájuk, szóval mindketten békések voltak. Viszont mostanában észrevettem,hogy a hím ok nélkül nekiront a kicsiknek! Egy kicsi seb sincs rajtuk, páran azt mondták, hogy csak neveli őket, de szerintem ez nem normális. Volt, amikor a kicsi be is pisilt, gondolom a félelemtől...

Szétszedtem őket, az apát külön ketrecbe tettem, de szegény nem viseli jól...Viszont szerintem muszáj lenne ott maradnia egy darabig, mert már született egy második alom hörcsög is ( március 28.-án ), és nem akarom, hogy az anyának baja essen. Mit csináljak? Maradjanak egy darabig külön?



2013. ápr. 5. 17:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Többször ne tedd össze őket, mert foggyos kishörikre senkinek nincs szüksége.
2013. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Nálam a lány ölte meg a kis höriket 9 napos korukban,valószínű azért mert együtt volt a fiúval és újra vemhes lett és a piciket amik a hasában vannak azokat nézte és féltette a 9 napos piciktől ezért megölte őket...már külön vannak ,de az az igazság h a fiú jobban gondozta a kicsiket ,mint a lány! A lány csak a kerékben futkározott már mikor megszült rá pár percre is ott hagyta a piciket,a fiú ment fel hozzájuk és melegítette őket...
2014. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok ,azért ez olyan furcsa h nálad mindkét alom megmaradt...csoda h nem ölte meg a nagyobbakat..vagy épp a piciket gratula ,de sztem is szedd szét őket ne ragd őket egymás mellé,vagy fiú mellé fiút v lány mellé lányt...nálam ez bejött nem veszekedtek ,néha összekaptak az azonos neműek ,de aztán megszokták egymást!
2014. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!