Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy törpenyusziról?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy törpenyuszit, de mivel panel lakásba lakunk anyukám nem akar belemenni. Apukám még megengedné mivel keveset van itthon de anya nem. Anya azért tiltakozik mert büdös és hullajtja a szőrét és ő utálja ha szőr van a lakásban. Hiába jártatom a szám, hogy takarítok és gondozom sehogy sem enyhül. Segítsetek légyszíves.
2013. máj. 21. 15:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
csak ugye még a hörcsögnek is kéne vásárolni meg mindent neki is szóval az elég drága lenne. nem tudom igazából nem vagyok túl hörcsög kedvelő. annyira szeretnék egy nyuszit. azért ez más mint 1 teknős. anya látja mennyire szeretném mert mindig arról beszélek, hogy hogyan kell tartani a nyuszikat. régebben egy ismerősömnek volt nyuszija imádtam azt is. van a nagymamámnál is házi nyuszi és én nagyon szeretem őket gondozni de anya nem megy bele.:C
2013. máj. 21. 21:10
 12/17 anonim ***** válasza:
hát akkor nincs több ötletem :( azért sok sikert tényleg nagyon szeretnivaló kis szőrgombócok a nyuszik :)
2013. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:| továbbra is próbálom bizonyítani anyának, hogy felelőség teljes vagyok ezzel a témával vele nem lehet leülni és megbeszélni a dolgokat.:C
2013. máj. 22. 17:33
 14/17 anonim ***** válasza:

Végül is a mamád is abban a lakásban lakik, közös lesz a lakótárs. Alkudozz vele, megegyezésre kell jutnotok.


Próbálkozz a kopasz patkány beszerzési taktikával... A valóságban okosak és imádni valóak, de annyira csúnyák, hogy a mamák többsége bármilyen más állatot megenged inkább, csak ne egy ilyen kis ufó legyen a nappalijában, pláne egy egész rövid szőrű nyuszit...

Ha viszont te is engednél, akkor a kopasz tengerimalac is lehet egy jó kompromisszum. De malacból is, patkányból is legalább kettő kell egy ketrecbe. :)

2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

AgathaChristie

Ez nagyon jó ötlet!! Szerintem is jó taktika!! :)

2013. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem, Én a Mamámmal nem egy házban lakom ő falunk kakik csak vannak nála kicsi házi nyuszik!:) de köszönöm jó ötlet!:)
2013. máj. 23. 18:50
 17/17 A kérdező kommentje:
*lakik.xdd
2013. máj. 23. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!