Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok és szeretném rávenni szüleimet hogy tenyészthessek hörcsögöt(dzsungáriai).Tengerimalacot már tenyésztettem,abból profi voltam de abbahagytam mert volt egy borzalmas szülés.A nőstényem szült 1 kicsit a többi bent maradt és a kis drágám 2 órával később meghalt vérmérgezésben.Már utánanéztem mindennek,kértem tanácsokat de anyuék nem szeretnének újra tenyészteni:(.Amúgy van bőven állatos tapasztalatom,például 5 éves korom óta nevelek árva madarakat sikeresen.Szóval hogy vegyem rá őket,ötletek?

2013. aug. 4. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értek én mindent,szóval olyan állatot választok amit nem kell állatorvoshoz vinni,pl. rák.
2013. aug. 5. 12:33
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy tartozunk azután mondták hogy ezt kiírtam.Amúgy agyilag felnőtt vagyok(koravén),csak kicsit akaratos.
2013. aug. 5. 17:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Hanyagold a tenyésztést! Ez nem úgy van, hogy jajj veszek két hörcsögöt és már tenyésztő vagyok. És nem csak két hörcsög kell hozzá, nem csak két ketrec, stb... Esélyes, hogy nem is adod el őket hamar. Lehet hogy a malacokat vitték, de ezt nem keresik annyira, főleg ha kis létszámú városban/faluban laksz. Valaki kis hörcsögöket árult egy csoportban fbn, és 2 hónap után is még meg volt az 5-ből 4. Pedig abban a csoportban 20ezren vannak... Mindenki csak szabadulni akar tőle pár hónap után.

2 kérdés: Te etetted a malacokat? Te tisztítottad a ketrecet?

Inkább tarts 5-6 guppit egy 30 literes, vagy nagyobb akváriumba. Na azok szaporodnak maguktól is, 5ből 13 van most nekem...

Ja és a tartozás. Várd meg amíg kifizetik, jobbak lesznek az anyagi helyzetek. A sok állatot is mondtad. Ezek eltartása is nagyon sokba kerül, főleg ha nagyobbak is vannak köztük.

2013. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kösz de már tenyésztettem guppit,na attól sem könnyebb szabadulni!Amúgy visszatérünk a tengerimalachoz:).
2013. aug. 7. 18:47
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja visszafizettük az tartozást:).
2013. aug. 7. 18:48
 16/16 A kérdező kommentje:
*a
2013. aug. 7. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!