Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Muszáj 2 tengerimalacot...

Muszáj 2 tengerimalacot tartani, vagy egyedül is elvan?

Figyelt kérdés
Szeretnék a közeljövőben egy tengerimalacot. Utánaolvastam interneten, kérdeztem azokat az ismerőseimet is akik tartanak tengerimalacot. Igen és nem választ is kaptam. Nem tudom eldönteni. Mindenképpen sokat foglalkoznék vele. Csak ez tart vissza, nem szeretnék 2 állatot tartani.

2013. dec. 9. 16:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
"Milliárdos." :D Vigyázz, mert az a marék mag amit naponta megeszik, lassan kiforgat majd a vagyonodból.
2013. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
25%
Micsoda modorú emberek vannak ezen a honlapon... fájna, ha nem bunkóznának?
2013. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 PRita válasza:
36%
Először én is 1 malacot vettem de sajnos fél év elteltével észrevettem rajta a depresszió jeleit. ( foglalkoztam vele nagyon sokat ! ) Ha nem szeretnél először 2 malacot, próbálkozz meg egyel és majd idővel meglátod milyen lesz a viselkedése. ( mindegyik malac más ! )
2013. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Fájna, mivel nem lehet egyedül tartani, mert szenvedni fog. Ha nincs pénzed, nem muszáj tartani.
2013. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy milliárdos, akkor ne vegyél malacot, mert egyáltalán nem olcsó, ha jól akarod csinálni. Eleve a ketrec 6000-nél kezdődik, hozzá az alom, amit legalább három naponta cserélni kell. Széna, malactáp, ami hangsúlyozom nem magvakat tartalmaz meg zöldség. Amúgy meg nincsen el egyedül, aki mást mond, az éljen tök egyedül bezárva egy szűk helyen, ahová behajítanak neki némi vackot egyed címszóval.
2013. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%
Olyan okos emberek vannak itt... kérdező, fogadj pszichológust is a malac/malacaid mellé, mert eret vágnak különben.
2013. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szija :33 hát.. én egy darabig egyedül tartottam, és most hogy vette neki párt jobban el vannak együtt,de arra készülj fel ha a szobádban tartod őket éjjel nem fogsz aludni vagyis ha csak kettő van! Visszatérve a kérdésre egyedül is el van nem muszáj kettőt tartani :))
2013. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, mert társas lények. Kettő kell belőle mindenképp. (Azonos neműek.)
2013. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Az én tapasztalatom szerint mindenképpen 2 kell tartani mert lehet hogy boldognak látszik de nem biztos hogy az is.Nekem 1 tengerimalacom volt de láttam rajta hogy boldogtalan ezért vettem egy másikat és nagyon örült neki.És nem drága a tartásuk!
2016. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha 1 tengerimalacod van és nem érzi jól magát akkor vegyél eggyet mellé.Aki egésznap otthon van csak az vegyen 1 tengerimalacot mert akkor tud vele sokat foglalkozni és lehet hogy úgy tűnik hogy boldog de nem biztos hogy az is.Mindenképpen 2 tengerimalacot kell venni.Aki pedig nem szeretne kettőt az válasszon egy másik állatot pl.:nyúlat
2016. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!