Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok a tengerimalac...

Mrs.Redy kérdése:

Mit gondoltok a tengerimalac hordozóról?

Figyelt kérdés
Igazából vettem már nekik hámot, de azt amióta megvettem egyszer se volt rajtuk.Félek , hogy megnyomom őket miközben próbálom ,,felszerelni" rájuk a hámot, és igazából nem is szeretik.Na most evvel a tengerimalac hordozóval is félek, hogy ez lesz a gond.Mondjuk ezt valamivel előnyösebbnek találom mint a hámot. Nektek mik a tapasztalataitok a hordozóval kapcsolatban? Szeretik?

2014. febr. 2. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A hámot tapasztalatom szerint minden mail utalja es amugy mien hordozo? Muanyag v mien?

Esetleg ilyen? Mert az ilyen az jo... :

[link]


Remelem segitettem :)

2014. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ilyenre gondoltam:) Köszönöm szépen:) Egyébként nem félnek benne?
2014. febr. 2. 16:41
 3/7 anonim válasza:

A barátomék tengerimalacainak hasonló hordozója volt, ők jól elvoltak benne, nem féltek, de ez persze malacfüggő :)


Ez is hasonló és én sok helyen látom: [link]

2014. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Ezekben a hordozókban csak rövidebb útra (orvoshoz, egy-két órás utazásra) lehet vinni a malacokat. Ezzel felszállhatsz a tömegközlekedési eszközökre is, kivéve a helyjegyes vonatokat, pl. az IC-ket.

Nem mindegy a méret, van kicsi, közepes és nagy.

A kicsibe malac nem való, a közepesben egy (maximum két) malac, a nagyban 2-3 malac szállítható.

2014. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Igazából nem szeretném nagy távokra hordozni őket maximum esetleg nyáron az udvarra kivinni levegőzni őket ugyanis kutyám is van ő meg nem nagyon szereti őket:(
2014. febr. 3. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz akkor a legjobb egy banános doboz, jó erős, van fedele, nagyobb valamivel, mint bármelyik malachordozó.

Akármelyik zöldséges ad ingyen, úgyis csak kidobná.

2014. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. febr. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!