Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan és mivel etessem a...

Hogyan és mivel etessem a kicsi nyulat? SOS

Figyelt kérdés
Találtunk az úton egy kis vadnyulat. Kb 1 hetes lehet. Adtam neki frissen fejt kecsketejet fecskendővel. Milyen gyakra és mennyit adjak neki?

2014. jún. 19. 16:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felnevelni ha elpusztul az nem jelenti azt, hogy a "profiknál" túlélte volna lehet, hogy eredetileg is beteg és ezért volt egyedül. Ha jól látom három lehetőséged van kizárod a szabadba: elpusztul, "profiknak" adod 80%, hogy túléli vagy megtartod és Kb. 50%, hogy túléli de mai korunk tudományával úgy érzem megtudhatod csinálni. Ami a vissza engedést illeti szerintem nem szükséges csak ha látod, hogy elmenne akkor viszont engedd el. :) (16)
2014. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Szerintem én, mint törpenyúl tenyésztő értek a nyulakhoz és én azt mondom, hogy, ha már annyira szeretnéd felnevelni neveld, de nagy korában engedd vissza a természetbe, mivel nem fogja megszokni a bezártságot (ráadásul fajtájától függően 5-7 kg-ra is megnőhet).
2014. júl. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Elpusztult nemrég... :S Nem akart enni.

Egyébként nekem is van most egy másik nyuszim. Meg volt is mindig rengeteg szóval nem vagyok kezdő. De tényleg kevés esély volt rá így. De legalább tudom, hogy én megpróbáltam.

2014. júl. 6. 20:13
 44/47 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2014. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(, de látod ez nem történt volna meg, ha leadod profiknak mivel ők ebben az esetben egy csövet vezettek volna le a gyomrába és azon keresztül táplálták volna.
2014. júl. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Xd látom ez az oldal tele van retardáltakkal XDDDD
2020. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen önző mint a kérdező😢?!
2020. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!