Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha álvemhes a...

Mit tegyek ha álvemhes a nyúlam de nem akarok kölyköket?

Figyelt kérdés
Mivel egyfolytába tépi a szőrét a fészek építés miatt, én meg nem tudok kisnyúszikat beválalni, tenni akarok valamit az álvemheség ellen.

2014. jún. 23. 21:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Minek fedeztetnéd, ha kettő is teher? Ivartalanítani kell, és nem lesz álvemhes!
2014. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Most meg fedeztetni akar... Mikor kettővel se bír... Istenem miééért??
2014. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ne fedeztesd, inkább ivartalanítsd.
2014. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

Szia!:)

Az én nyuszim is álvemhes.A családba van állatorvos.Megnézte,egészséges.De,azt mondta:NAGYON KOCKÀZATOS AZ ÍVARTALANÍTÁSA!!!!Inkább fedeztesd,én a tenyésztőjével fedeztetem.

2014. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha hentes csinálja az is, de ha hozzáértő állatorvos, akkor egyáltalán nem kockázatosabb, mint egy kutyánál, macskánál.
2014. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Nyílván Te 10évesen jobban tudod,mint egy egyetemen végzett PROFI állatorvos!!!!???????
2014. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%

Lehet hogy profi állatorvos, aki remekül ért a kutyákhoz, cicákhoz, de a nyulakhoz olyan állatorvos kell, aki ért az egzotikus állatokhoz, erre szakosodott és belőlük sajnos még nagyon kevés van. Igen, veszélyes lehet a műtét, pontosabban az altatás a nyulakra, de épp ezért kell HOZZÁÉRTŐ állatorvos, aki megméri a nyuszi pontos súlyát, mielőtt bármit is beadna neki. Ebben az esetben nincs nagyobb veszélyben, mint bármilyen más állat. Egyébként pedig ajánlatos a nyulak ivartalaníttatása, főleg nőstények esetében, akiknél gyakori lehet a méhrák kialakulásának veszélye.


Egyébként én se értem a kérdezőt, egyik percben még teher egy nyuszi megtartása, másik percben pedig már fedeztetné...

2014. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Egzotikus állatokhoz is ért.Hüllőket,nyulakat és egyebet is gyógyít.Van ,hogy a szinte halott àllatokat megmenti,utána meg virgoncak.Így volt ez egy tengeri malaccal is.Olyan gépei vannak amelyeket Te el se tudsz képzelni.Pl.ultrahang.
2014. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%

azta, ne már, egy ultrahang?????? hát ilyenről aztán tényleg nem hallott még senki, csak a beavatott állatorvosok és a protekciós ismerősei..... -,-'


hát az biztos, hogy a te állatorvosodhoz se vinném a nyulamat, aki így áll az ivartalaníttatáshoz.

2014. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a neten,ha nem hiszed.Ezzel lehet az állat belsőszerveit megnézni.Látszik,hogy nem értesz az állatokhoz.:D
2014. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!