Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha álvemhes a...

Mit tegyek ha álvemhes a nyúlam de nem akarok kölyköket?

Figyelt kérdés
Mivel egyfolytába tépi a szőrét a fészek építés miatt, én meg nem tudok kisnyúszikat beválalni, tenni akarok valamit az álvemheség ellen.

2014. jún. 23. 21:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%

Azta, látszik az állatok belső szerve? Jesszus, hova fejlődik az orvostudomány..... Te és azt tudtad, hogy ilyen kütyüt az emberek vizsgálata során is lehet alkalmazni? Hát nem fantasztikus? Sőt mi több, egyszerűen hihetetlen...


Na te is egy unatkozó kölyök vagy, akit anyuék nem fizettek be egy napközis táborba se, így aztán kénytelen vagy netezéssel elütni az időt otthon...

2014. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam,képzeld el.

Látszik,hogy nem szakember vagy....Csak gondolom te èletedben nem láttál ilyen jó műszereket.......Nem unatkozó hülye gyerek vagyok....Engem a szüleim idióta táborok helyett nyaralni visznek(3-szor a nyáron).Strandolni visznek,moziba stb.Gondolom te max.10vagy...

2014. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
*Nem láttál ilyen jó műszereket állatorvosnál
2014. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%

Igen, az altatásnak van egy minimális kockázata, de az álvemhességnek is. Egy nyúlhoz értő állatorvossal az ivartalanítás kockázata jelentősen lecsökken.

A pároztatás meg nettó baromság, nem old meg semmit és még szaporítasz is, ráadásul beteg kicsik is születhetnek, tekintve, h gyanítom nem tudni a nyuszi felmenőiről semmit. Szóval ebben az esetben a legjobb megoldás az ivartalanítás.

2014. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Mi 6000Forintért vettük a Törpenyulamat.Az apja díjnyertes.A nagymamája is.Ez egy nagyon jó tenyészet....Ahonnan vettük onnan a kb.100tenyész nyúl van és kb.40kupa.Tehát ez nem egy kis béna tenyészet.De,amúgy,az ivartalanítás kockázatosabb,mint a tenyésztés .
2014. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#22

na, ebből is látszik, hogy még csak egy éretlen kölyök vagy... de nem baj, valószínűleg (és egy kis szerencsével) kinövöd....

2014. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el nem vagyok éretlen....Felnőttek mondják,hogy sok felnőttnél éretebb vagyok.. 15éves vagyok ..Aki éretlen az te vagy...A kis 10éveddel....
2014. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Érett dolog mindenkit 10 évesnek venni. :D Tudod lehet, hogy pont olyannak mondod, aki már örülne, ha 10 évvel fiatalabbnak néznék. :)
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

15 éves létedre tudhatnád, hogy az ultrahang már a legtöbb orvosnál alapfelszerelés. Sőt, a röntgen se megy csodaszámba (képzeld, ezzel a csontokat tudják megnézni).

Egy orvos meg nem ezektől profi, hanem a tudásától, és attól, hogy mennyi állatot gyógyít meg. Egy profi állatorvosnál a kockázat minimális. Én is ivartalaníttattam a nyuszimat, és semmi gond nem volt.

2014. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
aha, jól sejtettem.... nem baj, nyilván ebben a korban minden tini azt hiszi, hogy ő tudja jobban és nem a hülye, őskövület felnőttek. Ez életkori sajátosság. Bár meggyőződésem, hogy te most itt azt szeretted volna előadni, hogy itt te vagy az okos és a "felnőtt", viszont nagy valószínűséggel te vagy itt most a legfiatalabb és a legkevesebbet tapasztalt.
2014. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!