Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányosok, hozzáértők! ....

Patkányosok, hozzáértők! . Miért csinálja ezt a patkányom?

Figyelt kérdés
Tanítani szeretném a kb. 17 hetes patkányom:) Az a baj, hogy nem tudok neki milyen jutalomfalatot adni.. Próbálkoztam dióval, almával, husidarabokkal, gabonapehellyel, joghurtal és minden egyébbel.. Szokott lenni mikor elveszi tőlem a falatkákat de legtöbbször csak megszagolja és aztán szaglászik tovább (egy helyben áll). Nem értem... Más patkányának a g.pehelynek akadály nélkül csinálja az elvárásokat de az enyém pedig csak épp megszagolja :(.... Várnom kellene még a tanítással? 10 hete hogy nálunk van...:(( Még mindig félne tőlem?
2014. okt. 21. 16:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tévedtem :D már a 2. nap mikor megvettem ezt a pasztát már akkor dömte magába ha "megkínáltam". Mostmár ha csettintgetek a nyelvemmel akkor iderohan és várja a jutalomfalatot:D Asztalon ugyan... még nem merem letenni a padlóra...:) majd idővel remélhetőleg..:D Nagyon, nagyon köszönöm a válaszod!:3
2014. okt. 30. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!