Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Macska vagy nyuszi?

Macska vagy nyuszi?

Figyelt kérdés
Nyuszim nagyobb valószínűséggel lehet, de ha lehetne macskám is, akkor melyiket ajánlanátok? Mik az előnyei és a hátrányai a két fajnak? Nyuszikhoz kicsit jobban értek, de azért "macskából" sem vagyok totál lüke. De azt nem tudom, hogy pl. egy szoba (az én szobám) elég lenne egy cicának? Vagy kettőt kéne venni, hogy ne unatkozzon? Meg minden előnyre és hátrányra kíváncsi vagyok :)

2016. márc. 29. 15:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy tudnál olyan falat barkácsolni, amit a macska ne tudna megmászni.

A nyuszi meg egyébként ugyanúgy ott lesz az ágyon és mindenütt, mint a macska, tehát ha ez a gond a cica esetében, akkor a gond mindkét állatnál ugyanúgy fennáll.

2016. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ja nen az, hanem hogy a családtagjaimat zavarná, de a macskának jobb lenne ha ki is mászkálhatna és úgy át kéne mennie a szüleim hálószobájá, szóval matad akkor a nyuszi

:-)

2016. márc. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!