Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok! Ti hol tartját...

Törpenyuszisok! Ti hol tartjátok az állatkátokat, kertben, balkonon vagy a szobában?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Szobában, egy ketrecben, de mindig kivan engedve
2016. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szobában, egy elkerített nagy részen. Ketrece is volt, de nem szerette, csak zörgött vele, rágta ha be akartam zárni éjszakára. Igazából csak azért próbálkoztam ketreccel mert több macskám is van... de szerencsére nincs egymással bajuk, jól kijönnek.
2016. ápr. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korábban szabadon volt kettő a lakásban, most kint van kettő az udvarban egy kinti "ketrecben" (6 négyzetméter) amit mi építettünk.
2016. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szobában van nekik 4 négyzetméter elkerítve kb 60 cm magas ráccsal és berendezve, emellé bent van nekik egy 100*60as ketrec, ahova visszacsukjuk, ha elmegyünk otthonról. Egyébként mindig szabadon vannak, éjjel is a kis terében. Mivel nekik hatalmas mozgás kell, így más nem is elképzelhető. :) A kert is jó lenne persze, de azunk sajnos nincs.


És a nyuszi társas állat, minimum kettő kell! :)

2016. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
57%

Vigyázzatok! Ha kint tartjátok a nyulakat, valahogy vizes füvet esznek, meghalnak.

Ez nem vicc tényleg.

2016. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte ketrecben voltak, de az összeszokás (és ivartalanítás) után leszereltem a ketrecek ajtaját, úgyhogy szabadon vannak a szobában. :)
2016. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!