Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális ha a nyuszim...

Az normális ha a nyuszim naponta kb.2 liter vizet iszik meg?

Figyelt kérdés
Nem nagyon kap zöldséget meg ilyesmiket.Mért iszik ennyit? Valami betegsége van?(8 hónapos nőstény)
2016. szept. 17. 11:52
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
76%
Ez elég nagy baj.. persze, van 10 éves nyúl is, ami szörnyű körülmények között él meg olyan is, ami mindenben a legjobbat kapja és 1 évesen elpusztul. Kivételek mindig akadnak. De vannak statisztikák, amik átlagot mutatnak. Ebből pl leszűrhető, hogy a tápot és szénát meg kevés zöldségfélét evő nyuszik átlag életkora 5 év, míg a tápmentes, helyesen tartott, javarészt friss zöldet (nem zöldség, hanem mezei zöld) evő nyuszik átlag életkora 8 év.
2016. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Bla-bla-bla
2016. szept. 17. 14:28
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Minek kérdezel, ha nem érdekel a válasz és nem fogadod meg a jó tanácsokat?
2016. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Ezek nem tanácsok, hanem sértegetések, és kioktatások.Utolsó, meg ennyi erővel minden kérdésre rá lehet fogni hogy ,,kamu kérdés".Minek tölteném akkor vele az időmet, és foglalkoznék a sértegető válaszokkal?
2016. szept. 17. 14:38
 15/48 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem volt sértegetés, hogy ha nem kap zöldet, megbetegszik. Ez az igazság, amit talán nem tudsz, ezért szóltunk jó szándékkal. Az más kérdés, hogy te sértegeésned tekinted...
2016. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a hosszas vitákat, de szerintem semmiképp sem normális. Vidd dokihoz, lehet valami endokrinológiai baja is akár.
2016. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Köszi utoldó.Végre egy normális válasz
2016. szept. 17. 16:28
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kioktatni akarlak, tényleg nem. De, nagyon kérlek, olvass utána, hogy mik a vadon élő nyuszik fő táplálékforrásai. Meg fogja köszönni az állatkád.

A stílusod pedig egész egyszerűen borzasztó. Azért mondják ezeket az emberek, mert jót akarnak a nyuszinak, melletted pedig szenved, kínzod őt. Ha szereted, nem teszel ilyet.

2016. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Már mindenkitől megkaptam.És fogalmatok sincs mért nem kap zöldségeket.Nem azért mert kínzom.Jót akarok neki.
2016. szept. 17. 16:32
 20/48 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ha már itt tartunk, nekem anno boldog 10 évet élt a torpenyulam mindenféle zöldség nélkül, szenan és tenyesztoi nyultapon.

Üdv: egy allatorvos hallgato


Amúgy endokrinopathian kívül lehet még valami hohaztartasbeli zavar, vagy csak szimplán melege van, meg ilyenekkel tudnám magam kiegesziteni.

2016. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!