Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik kis állattal van a...

Melyik kis állattal van a legkevesebb gond és nem büdös?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 20:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%
Az ékszerteknőssel.
2010. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Sztem a halakkal nincs sok baj, egy két algaevő és tisztítja az akváriumot is:)
2010. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

A halaknak vizet cserélni kell?

Hetente hányszor?

2010. máj. 23. 20:27
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Tamagocsi :)
2010. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
50%
A virtuális teve is megfelel a célodnak.:D
2010. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Én a csincsillát ajánlanám:

[link]

[link]

[link]


és a bébik:

[link]

[link]


Nekem volt ilyen kis állatkáim, kb 10 évig :))) Iiiiisszzzonyat aranyosak, taníthatóak (megfelelő mazsolakészlettel), simogathatóak, barátságosak,lomhák, (nem olyanok mit az egerek) nagyon tiszták, ha az arcomhoz emeltem őket akkor nem lehetett rajtuk érezni a pisi vagy a k@ki szagot, sokszor tisztálkodnak, ráadásul nem karmolnak, nem is harapnak! (max az elején amíg meg nem szokják az új helyüket, még meg nem barátkoztok, de nem vészes - nem úgy mint például egy csíkos-mókus aki ha megragadja a kezedet nem engedi) Sőt, fürdetésnél semmi teendőd sincs, mivel nem vízzel fürdenek, hanem homokban (külön fürdetőhomok), csak beteszed nekik egy arra alkalmas tárolóba, belemennek, sokszor megpördülnek és kész...

Nekünk anno azt mondták, hogy sűrűn kell fésülni őket (persze mert tenyésztőtől mentettük ki) de személyes véleményem szerint max mikor vizes lesz a bundája ...


Ki lehet engedni őket a szobába, össze vissza ugrálnak (majd egy idő után maguktól is visszamennek a ketrecbe :)))


Az tény hogy foglalkozni kell velük, napi össz-vissz 1/2 órát, tudod, megeteted őket, kiengeded, vizet cserélsz...

és igen, a takarítás: nálunk a heti 1x bevált... addig szaladgáltak a szobába....

2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Térjünk vissza a kérdésemhez!
2010. máj. 23. 20:42
 8/36 anonim ***** válasza:

Nekem pézsmateknősöm van,nem büdös,de ha a hím fél vagy ideges,pézsma szagot ad ki.Nekem egy pici hím van,még egyszer sem éreztem ilyen bűzt!

Ha nem az akváriumában eteted,hanem másik vízben,és van szűrő,akkor elég 2 hetente takarítani.Én hetente takarítom,a saját helyén etetem de van szűrő,a takarítás egyszerű,és max. fél órát vesz igénybe.Ráadásul nagyon cuki kisállat,az etetése is egyszerű:)

2010. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"A halaknak vizet cserélni kell?

Hetente hányszor?"


Mert gondolod, hogy a halakkal egyszerűbb lesz??? (kis naiv :)))

Nekem van egy 200 l akváriumom, és egy 60L is... elárulom, semmivel sem kevesebb idő, mint amit kisállattal ...ott viszont rengeteg problémád lesz a növények "életben tartásával" és halak egészségügyi állapotának szinten tartásával, a szűrő megfelelő kiválasztásával, télen a fűtéssel, nyáron meg a hűtéssel....sorolhatnám... ja igen, és ha nem megfelelően van összeragasztva az aki, akkor nagyon könnyen eláztathatod az alattad lévő (?) szomszédot


Ha nem hiszed nézz be valamelyikbe :

akvarista.hu

akvakertesz.hu

:)

2010. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%
Vannak kis hangyáim a fürdőszobában. Kicsik, bájosak, igénytelenek, sosem igényeltek sem etetést, sem simogatást, mégis szépen szaporodnak.
2010. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!