Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik kis állattal van a...

Melyik kis állattal van a legkevesebb gond és nem büdös?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 20:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
dzsungáriai törpehöri
2010. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Halak.
2010. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nekem voltak tengerimalacaim, és hihetetlenül büdösek :/ 2 naponta kell cserélni a forgácsot alattuk és még éjjel is nagyon zajosak. Ha nincs teraszod, nem ajánlom. A halak aranyosak, és nem muszáj élő növényt betenni az akváriumba vannak dísznövények is... Nálunk az akváriumukba van egy szűrő(árammal működik, de szinte semmit sem fogyaszt) és ezért csak hónaponta kell kicseréljük a vizüket :-)
2010. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
-.-,nincs olyan állat amivel nem kell töröni,azthiszed a hal is eléldegél csak úgy?Őt is kell gondozni,etetni stb.!A te célodnak szerintem megfelel egy virtuális állat is,de ha tényleg szeretnél állatot fontold meg,mert mindet kell gondozni hosszú évekig!
2010. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Ha nem takarítasz az állatnál megfelelően,akkor mindegyik kisállat büdös!Nekem pézsmateknősöm van,hetente cserélem a vizét(még kicsi,ezért egy 60x30-as akváriumban van,és kb.8 cm mély víz van neki,ezért nem okoz gondot,hogy hetente vízcserét tartsak:),így egyáltalán nem büdös!A nővéremnek két dzsungija van,hetente kitakarít náluk,ezért ők sem büdösek.Szóval ez nagyrészt attól függ,hogy milyen időközönként takarítasz náluk.

Olyan állat,amelyik kevés gondozást igényel,a hörcsög.És a teknős sem problémás.Mondjuk a takarítása beletelhet simán egy órába is,tehát hosszadalmas,de csak hetente-kéthetente kell takarítani,úgyhogy belefér.:)

2010. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
És még valami(11:50-es vagyok)nekem dzsungáriai hörim van meg nyulam és macskám.(én mindeggyikkel foglalkozom és nem azért irom hogy ne ezeket válaszd mert nem jártam jól velük hanem mert neked sztem ezek nem valók!)A hörit azért nem ajánlom mert őt ha nem takarítod heti rendszerességel büdös lesz,meg ugye gondozni is kell.Nyulat se őt mi fél napokig a kertben hagyjuk de valamikor még akkorse fárad ki(heti többször)és ha eleve nemakarsz macerás állatot ő pedig elégmacerá.A macskával sokat kell foglalkozni,bár a kutyával többet de a macskát és a kutyát nem ajánlom,őket nagyon nem(bár ők nem is kisállatok).Akor már inkább a hal,de mint irtam vele is kell foglalkozni.
2010. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék!

2010. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

A másik 11:50-es vagyok:)

A kérdező nyilván nem úgy értette,hogy melyik állat igényel abszolút semmi törődést,mert nyilván tudja,hogy etetni,takarítani mindegyiket kell.De hogy a kisállatok közül melyik az,amelyik VISZONYLAG kevés törődést igényel.Ilyen a hörcsög,mert heti egyszer kitakarítani az nem nagy cucc,ráadásul kb.15 perces munka(legfeljebb).Az etetése is baromira egyszerű,beszórsz a táljába hörcsögkaját,kicseréled a vizét és adsz neki zöldséget,gyümölcsöt.Ennyi!:)

2010. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Minden állattal van gond és szaga is van mindennek.

Akvárium: jellegzetes hal-víz szaga van, naponta etetni kell és hetente-kéthetente takarítani, algát kaparni, vizet cserélni.Nagyon kényes munka, amilyen kevés gond van a halakkal, olyan sok az akváriummal magával.

Teknősök: naponta etetni, 1-2 hetente takarítani, ennek is van szaga

Kisrágcsálók: naponta etetni, hetente takarítani, fajtától függően még futtatni is gyakran, és szaga van.

Madarak ugyanígy.

Ilyen hozzáállással ne tarts állatot, a növény a neked való, tartsál húsevő növényt, sokfélét lehet már kapni, szagtalan, szép és csendes, csak losolni kell és havonta 1-2x legyet adni neki vagy szúnyogot(hasznos, mert megfogja a mi bemegy a szobába:)

Van egy ilyen dolog most, egy zárt üveggömb, benne kis garnékák vannak és évekig eláll, élnek benne, szaporodnak, önfenntartó és csak néha le kell porolni. na ez neked való: asszem ecosphere volt a neve, magyar honlapjuk is van.

2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
dzsungáriai törpe höri
2010. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!