Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik kis állattal van a...

Melyik kis állattal van a legkevesebb gond és nem büdös?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 20:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Tűzgőtéim voltak és nem voltak büdösek. Most nyuszim van és ha pár naponta takarítva van és jó minőségű táppal eteted, illetve jó almot használsz 5naponta is elég cserélni. Még anyum sem érzi, pedig neki nagyon érzékeny az orra.
2010. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
már van kiscicám!
2010. júl. 8. 23:09
 33/36 anonim ***** válasza:
A törpehörcsögökkel van a legkevesebb gond, de sok öröm sincs velük. A tengerimalac sem büdös, az enyémeknek nagy ketrecük van hetente takarítva, közben kicsit felfrissítve az almot egyátalán nem büdösek. Széna szaguk van.:) És az enyémek nem is visítanak! Mert rendszeresen etetem őket, és már megszokták ezt, ezért nem kunyerálnak egész nap. Aki minden egyes visításra kaját ad nekik, az ne is csodálkozzon hogy egész nap visítnak..
2010. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Cica,hát szegény szenvedni fog ha már így is raktad ki a kérdést.Már bocsi,de pont az-meg kutya-nemvaló neked.Sajnálom.
2010. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
dzsungáriai hörcsi
2010. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

17:34-nek.

Nem vagyok állatkínzó, csak tudni szerettem volna, hogy melyikkel van a legkevesebb gond.

Ha érdekel egy szép nagy kertben játszik. Naponta 3-szor kap kaját!

2010. júl. 9. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!