Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudok szerezni olyan...

Honnan tudok szerezni olyan rácsot, ami doboz fölé helyezhető és nem fér ki rajta a törpehörcsög?

Figyelt kérdés

Dzsungiról lenne szó. Nappal kisebb(45x30-as) ketrecben van, amiben csak etető-itató és házikó van, meg alom ugye. Éjjelre csináltam neki olyat, hogy egy magas hosszú szekrényt elfektettem, abba tettem almot + futókereket és játékokat. Ez a hely neki 150x45-ös és 35cm magas. Ennek a tetejére szeretnék rácso(ka)t helyezni, egyrészt, hogy biztos, ami biztos, ki ne szökjön vhogy(pl kimászhat egy játék tetejéről), másrészt, a van olyan játék, amit a rácsra kell felszerelni.

Szóval a kérdés, hogy honnan tudok ilyen rácslapokat szerezni? Ami elég sűrű, hogy ne férjen ki, de ne is túl kicsi, hogy feltudjam szerelni és jól szellőzzön.

Előre is köszönöm, ha segít vki.



2017. dec. 28. 09:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Milyen az az állatbarát lakk? Hol tudok venni olyat?

(Bocsi a sok kérdésért:$)

2017. dec. 28. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!