Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egeres kérdés. Azoknak akik...

Egeres kérdés. Azoknak akik szeretik az egereket. Megtartsam, vagy elengedjem?

Figyelt kérdés

Történet ugy kezdödik,hogy kertesházban lakom és a konyhába betévedt egy egér..Vettem élvefogó csapdát és akkor derült ki,hogy nem egy egér van..3-at fogtunk ki...amit el is elngedtünk,élje a kis egér életét...de ne bent a konyhámba mert nagyon idegesitő,hogy szétrág mindent a melléktermékekröl nem is beszélve:(

megfogtuk a 4.egeret...A férjem sietet és nem birta levinni..én..(na itt követem el a hibát),hogy ne legyen addig ketrecbe,beleraktam egy 5 literes üvegbe..raktam be neki diot, almat és egy rossz zoknit..

Igen ám de bejött ez a fránya -15fok..gondoltam pár nap és melegszik az idő..addig nem rakjuk ki.Ennek egy hete..

Egerünk befészkelte magát..éjjel van kint..és egy tünemény..ha lehet ilyet mondani..

kérdésem a következő..állatkinzás amit csinálok?Jobb neki ha elegedem?Sok kutya,cica van a környéken...Egyébkét normális vagyok:::::::)))))))))))))))))


2018. márc. 8. 08:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ez egy nagy dilemma...

Nehéz dönteni mert már több napja velünk él...és "sajnos" elkezdödött a ragaszkodás..

Éjjel sajnos sokszor felkelek...és látom ahogy eszik,mosdik..figyel a két kis fekete gomb szemével...Nekik nagyon rövidke életük van,addig velünk marad,ha már igy alakult:9

2018. márc. 8. 10:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le fogsz pontozni, de: azért annak nézz utána, hogy milyen betegségeket terjeszthet / ragaszthat rátok. Nem azzal van a baj, hogy cuki és megtartod, hanem a betegségekkel. Legalább egy állatorvostól kérj tanácsot. És vigyázz, hogy ne harapjon meg!
2018. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Dehogy pontozlak le...Pont ezt beszéljük itthon...valaki esetleg tud valamit?
2018. márc. 8. 19:29
 14/15 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:)

Nem baj hogy egyedül lesz???Azt irják társas lény és nem szabad egyedül tartani...

2018. márc. 9. 14:22
 15/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb rágcsálóra, így az egérre is igaz, hogy társas lény. Egyedül könnyen depresszióssá válik. Sajnos a te helyzetedben erre nincs egyértelmű megoldás, mivel ha befogadsz mellé még egyet, nagy esély van a nem kívánt szaporulatra. Elengedni pedig gondolom nem szeretnéd.
2018. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!