Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » TÖRPESÜNTARTÓK! Milyen ketrec...

TÖRPESÜNTARTÓK! Milyen ketrec lenne megfelelő egy törpesüni számára? Hamarosan törpesün gazdi leszek, szeretnék kellően felkészülni.

Figyelt kérdés

A véges hely miatt ahol a kis állatot szeretném tartani, csak 80-as ketrec fér el. Arra gondoltam, hogy nagyobb teret tudnék biztosítani neki azzal, ha emeletes lenne a ketrec, a plafon felé végtelen lehetőségem van. :D

Milyen meredeket tudnak megmászni az apró lábaikkal? Természetesen a zuhanást is szeretném kiküszöbölni valahogyan, bár arra még nem igazán van ötletem.

Plexi terráriummal valakinek esetleg van tapasztalata? Hasonlóra gondoltam: [link]

A ketrec pedig amiből megpróbálnám kihozni a maximumot felfelé építkezéssel: [link]


Előre is köszönöm a választ!



2018. okt. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Sünik felfelé nem nagyon mennek. Ezért kicsi lesz neki a 80 as ketrec. Min. 100as kellene neki mindenképp
2018. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nagy a mozgásigényük és szeretnek bújkálni ezért kell akkora ketrec amibe elférnek bújók meg egy akkora kerék ami nem teszi tönkre a gerincét.
2018. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az egyik törpesünös facebook csoportban több olyan képpel, kommenttel találkoztam már ahol azt említik emeletes a ketrecük/terráriumuk, azért gondoltam hogy megpróbálnám én is, ahogy valamelyik megosztó is mesélte kukaccal felcsábítani hogy megszokja. Illetve volt lakótársam is tartott emeletes ketrecben sünit, neki is gond nélkül felment, lehet hogy ennek is a fenti, emeleti etetés volt az oka.

Ha már megvannak az alaptartozékok szeretném elhozni a sünt, természetesen tenyésztőtől, akkor majd őt is kikérdezem mindenképp.

Köszönöm a választ!

2018. okt. 15. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Igen ez a legjobb ötlet. Tenyésztőt kérdezd ott mindenre választ kapsz.
2018. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!