Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Engedjem hogy velem aludjon a...

Engedjem hogy velem aludjon a törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Sziasztok holnap megkapom a törpenyuszim és nem tudom mit hogy csináljak mivel ez lesz az első nyuszikám olvastam több oldalt is de ez nem volt leírva. Engedjem hogy feljöjjön az ágyra vagy inkább ne? Megengedjem hogy velem aludjon?(Mert ha nem leszek itthon mert máshol alszom akkor rosz lesz neki)

Kérlek segítsetek!



2019. febr. 1. 18:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Nincs neki előre elkészített helye? Miért érzem azt, hogy egyáltalán nem olvastál utána a tartásnak?
2019. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Láttál te már nyulat úgy élőben? Reggelre 2 marék nyúlszar lesz az ágyadban,mert folyamatosan potyogtatják el. Ha "szerencséd" van még rá is fekszel. Nem kutya vagy macska. Ha leugrik az ágyról eltörhet a lába is.
2019. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem sértésből írom de szerintem ne hozd el a nyuszit. Nem vagy rá felkészülve, fogalmad sincs a tartásáról. A törpenyúl nem egy yorkie kiskutya vagy cica aki bebújik melléd az ágyba. Igen, fel szoktak ugrálni az ágyra kanapéra stb de nem fog veled aludni. Pár óra szaladgálás után vissza szoktak ugrani a ketrecbe, a helyére. Remélem azért azt vettél már neki... Egyébként meg a nyuszik alvásideje amúgy sem olyan mint az emberé, van hogy éjszaka is fent vannak, napközben is szoktak aludni. A másik meg hogy eleve érdemesebb lenne kettőt elhozni ugyanis társas lények, egyedül még a legjobb körülmények között se lesznek teljesen boldogak. Szóval nagyon gondold át, hogy elhozod-e holnap...
2019. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Facebookon van egy nyuszis csoport "Törpenyuszisok"

Rengeteg a szakerto, és sokan is vagyunk benne. Ajanlom hogy lépj be oda.

Eloszor is ketrecet vegyel neki, az lesz az elsodleges helye, aztán nyúl wc, versele-laga cuni nyúltáp, széna mindig legyen előtte, szénatartó, és valami fészek ahova bebújik

2019. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Életveszélyes lenne a nyúlranézve
2019. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A tesómnak volt egy törpenyuszija és mindig együtt aludtak és semmibaj nem lett 10 évig élt.
2019. febr. 1. 20:51
 7/27 A kérdező kommentje:

utánna olvastam

Vettem neki mindent ami szükséges (140cm ketrec,alomtálca,tál,itató,búvóhel,magaslat,táp,pelett alom,játékok stb.)

2019. febr. 1. 20:55
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
A tesód is jó hülye akkor. Szerinted a nyúl szobatiszta? Minden nap cserélheted majd az ágyneműt. Attól hogy a ketrecben 1 sarokba jár,az ágyadban nem fogja visszatartani. Ha ráfekszel megnyomorodik,és mivel olyan vékonyak a csontjaik az állatorvos rendesen megcsavarozni se tudja mondjuk a törött lábát. Kb. 1 hétig leszel egy haldokló megnyomorodott nyúl gazdája,ha kihúzza addig élve. Nekünk voltak nyulaink,nem ilyen díszbiszbaszok hanem rendesek. Én még egy 5kilós szívós baknyúllal sem mertem volna aludni mert egyszerűen balesetveszélyes és nem rám nézve.
2019. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy ne hozzam el meg hogy nem vagyok rá felkészülve köszönöm a választ de nem érdekel!! Ha én nem is lennék rá felkészülve (De fel vagyok!) akkor anyum segít mert ő nagyon ért a nyulakhoz
2019. febr. 1. 21:01
 10/27 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem ismerted a tesóm se a nyulát! Mindig együtt aludtak és a tenyészetből már szobatisztán hoztuk el a tesóm nyulát is meg az enyémet is szobatisztán fogjuk. Sose kelett a nyuszi miatt cserélnie az ágyneműt.
2019. febr. 1. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!