Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Engedjem hogy velem aludjon a...

Engedjem hogy velem aludjon a törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Sziasztok holnap megkapom a törpenyuszim és nem tudom mit hogy csináljak mivel ez lesz az első nyuszikám olvastam több oldalt is de ez nem volt leírva. Engedjem hogy feljöjjön az ágyra vagy inkább ne? Megengedjem hogy velem aludjon?(Mert ha nem leszek itthon mert máshol alszom akkor rosz lesz neki)

Kérlek segítsetek!



2019. febr. 1. 18:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nekem valahogy eleve olyan beteg dolog ez a mindenféle rágcsáló, meg herkentyű házikedvencként való tartása. A kutyásokat megértem, mert a kutya aranyos és interaktív. A macskások nagy egyéniségnek tartják az arrogáns bunkó dögüket, de ezek az ilyen ugróegér, tengerimalac, hörcsög, törpenyúl, karmosbéka, kígyók, békák,mtücskök, bogarak stb ezek semmire sem jók, csak egy valag kötöttség a semmiért és egy csomó frusztráló felelősségérzet és aggódás meg gyász, mert könnyen halnak. Ezek nélkülmis van épp elég dolga az embernek.
2019. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
3-4 éve halt meg a 2 nyuszi de 9 évig éltek!! Aki még sose látott nyulat fogja be a száját!! Már itt van velem és nagyon jó megvagyunk! Teljesen egészséges és szobatiszta!! Ráadásul és boldog is!!!
2019. febr. 11. 16:12
 23/27 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudod,mondta? majd updatelj ha megdöglött a nagy lelkesedésben,mind kíváncsian várjuk mikor sérül le a felelőtlenséged miatt.
2019. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy a válaszolók többségének volt már, nagyon jó tanácsokat kaptál a nyúltartásról. Nem megsértődni kell amiért nagyon helyesen lebeszéltek erről a hülyeségről hanem elgondolkozni hogy tudsz-e egy állatról megfelelően gondoskodni. Nem viccből írta le mindenki hogy a nyúl nem plüssmaci amit alvás közben szorongathatsz. Ha ennyire nem érdekelnek a tanácsok minek tetted fel a kérdést? Aludj vele nyugodtan, de ne csodálkozz ha telehugyozza az ágyat vagy ráfekszel és kitörik a nyaka szerencsétlennek.
2019. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%

Biztos hogy aki válaszolt nagy részének van nyula és nekem is. Nem lehet velük aludni. Lepisilik az ágyat, főleg ha ivarosak de nekeme ivartalanul is sikerül neki néha mert ők wc-nek hiszik hisz itt a legerősebb a szag és nekik az wc-t jelent. Ennyi, ennyire egyszerű.

Apunak is éltek 10 évig a nyulai mert szívósak voltak és nem azért mert jól voltak tartva. (ezt szégyenlem). 1 méterszer 50-es ketreceben egész életükben és csak tápon éltek ami hízótáp mellé rengeteg zöldség gyümölcs ami egészségtelen és még pároztatva is voltak mert húsnyulnak tartotta őket. És jéé éltek 10 keserves évet és biztos nem élvezték.


És az hogy anyud tartott nyulat nem jelenti azt hogy ért is hozzájuk. Régen maagokkal meg gabonával etették őket ami nagyon káros. Régen sok salátát kaptak ami szintén halálhoz vezethet. Na ennyit a régi szakértelemről.


Ha leírod jelenleg mit hogy kap enni mije van neki a ketrecben akkor segítünk, hogy kijavítsd. Akár privátban is kérdezhetsz.

2019. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
79%
Ne engedd és ne is tedd az ágyra, mert lehgyozza. Nekem volt egy kis szürke nőstény régen, és neki ez volt a heppje, ezért soha-de-soha nem engedtem fel többet az ágyra, ha meg felmászott, leraktam, míg meg nem szokta, hogy ez azt jelenti: "Nem szabad!".
2019. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
30%
Én is a nyuszimmal alszok már két hónapos kora óta :-) Van saját párnája is, már tudja mikor van lefekvési idő, és ott várja a lámpaoltást. Teljesen szobatiszta, a lakásban szabadon él, és a nevére is hallgat, bárhonnan rohan, ha hívjuk. A nyulak sokkal okosabbak, mint ahogy azt gondolják róluk, csak foglalkozni kell velük, és rászánni az időt, törődést úgy mint pl a kutyákra.
2019. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!