Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Engedjem hogy velem aludjon a...

Engedjem hogy velem aludjon a törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Sziasztok holnap megkapom a törpenyuszim és nem tudom mit hogy csináljak mivel ez lesz az első nyuszikám olvastam több oldalt is de ez nem volt leírva. Engedjem hogy feljöjjön az ágyra vagy inkább ne? Megengedjem hogy velem aludjon?(Mert ha nem leszek itthon mert máshol alszom akkor rosz lesz neki)

Kérlek segítsetek!



2019. febr. 1. 18:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk azt csinálsz amit akarsz,de légyszi ne ide gyere egy hét múlva a "véltelenül ráfeküdtem a nyulamra,azóta nem tudja mozgatni a két hátsó lábát,mit tegyek" kérdésekkel. Menekülő állat. Este tüsszentesz egyet vagy átfordulsz,megrémül,leveti magát az ágyról és volt nyúl nincs nyúl. Kiengedni a ketrecből is csak folyamatos figyelés mellett lehet,elég ha 2perc alatt átrág egy kábelt vagy beszorul valahova. Tegyük fel este lejut sérülés nélkül az ágyról. Hogy figyelsz ezekre miközben alszol?
2019. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Nem kérek többet!!:)

2019. febr. 1. 21:15
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A baj az hogy sok nyuszi wc-nek nézi az ágyat. Nekem mindig rápisil az ágyra. Többen azt mondják azért mert ugye itt érzik a legjobban az ember szagot és ők is megjelölik itt a terciájukat.

Nade ez ivartalanítással változhat. Nálunk annyiban változott is hogy sokkal ritkábban pisil az ágyra.


Egyébként azalatt hogy anyud nagyon ért a nyulakhoz mit értesz? Régen voltak nyulaik? Csak mert az sajnos nem sok jót jelent hisz régen még a kenyeret is megetették szegényekkel meg sokféle rosszat kaptam. Mint pl. gabonát meg magokat amik sajnos még ma is elterjedtek pedig károsak.

2019. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Pamacs816 azt értettem az alatt hogy anyum ért hozzájuk hogy volt neki 2 nyuszija olyan 3-4 éve és akkor a legjobb barátja egy állatorvos volt és sok jót mondott neki de az az állatorvos már elköltözött
2019. febr. 2. 08:00
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Hát az sokat elmond hogy 3 évig élt nála 2 nyuszi... attól hogy volt már valakinek nem jelenti azt hogy ért hozzá, akkor se ha van állatorvos ismerőse. Mindegy, a válaszaid alapján nagyon fiatalnak tippellek tehát hiába

beszélünk neked de azért remélem annyi eszed van hogy valamennyire megfontolod a tanácsokat amiket itt kaptál.

2019. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Tekintve, hogy egy nyúl simán elél 8 évet is, a 3-4 éve volt 2 nyula dolog nem túl bizalomgerjesztő...
2019. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Azt se tudom elképzelni, hogy valaki szobatisztán ad el úgy NYULAT, hogy az ne pisiljon az ágyra, szinte eszébe se jut ilyen az embernek, nem hogy még kínlódjon vele. Volt egy lány annó, a hörcsögével akart aludni, két napra rá reggelre a hörcsög megdöglött, hogy miért? Mert ráfeküdtek!
2019. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

17, a nyúl eredendően szobatiszta. Zsákmányállat, egy helyre ürít, hogy ne hívja fel a ragadozók figyelmét. Az én nyuszim is szobatisztaságra előnevelve érkezett a tenyésztőtől, a mai napig is a wcbe jár üríteni, akkor is, ha szabadon van. Nincs ebben semmi különleges, erre vannak "kódolva".

Az mondjuk egy más dolog, hogy a nyúlüregben a wc a legszagosabb, az embernél ez pedig az ágy. Tehát simán hiheti azt a nyuszi, hogy az ágy is egy nagy wc

2019. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
11%

Imadom, hogy a sok hozzanemerto pattog, hoymgy nem kell neki nyul. Fogadjunk, ti sosem tartottatok meg kezetekben sem egyet.:D

Pont multkor volt ilyen kerdes torpenyuszisok csoportban. Rengeteg kepet tettek fel, ahol a nyuszi a labuknal alszik, vagy epp rajtuk. Senki sem halt bele.

Kerdezo! Sok boldog nyuszi evet!:)

2019. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

#19 nem arról van szó hogy a nyuszi melletünk alszik vagy fekszik mi meg lefényképezzük mert még ébren vagyunk. De a kérdező arra gondolt hogy egész éjjel egy ágyban. Ami nem éppen biztonságos mert ha fordulsz egyet éjjel akkor ráfeküdhetsz valamijére ami rögtön csont töréshez vezet.


Jah és csak hozzá teszem van nyulam és a kis lábai nagyon törékenyek.

2019. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!