Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögömnél nagy személyiségv...

Hörcsögömnél nagy személyiségváltozás bántalmazás miatt? Mitt tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy hörcsögöm, első napjától kezdve kezesbárány volt. Akármikor felvehettem, álmából felkeltve is, sosem harapott, szinte bármit csinálhattam vele, kézben képes volt elaludni, száját, fogait is engedte megnézni ujjal, több, mint 1 éves már.


Viszont elutaztam 3 hétre, odaadtam egy ismerősömnek, hogy vigyázzon rá, viszont úgy kaptam vissza, mintha nem is ő lenne...


Egyből feltűnt a változás, de ismerősöm tagad mindent, azt mondta nem bántották, pedig szerintem 99%, hogy igen.



Azóta a hörim elszalad és lehúzza a fejét, ha a két füle mögött, összecsípve akarom megfogni, illetve próbál megharapni, szabadulni, és hangja is van!

Ezelőtt sosem hallottam a hangját, egyszer sem!


Meg is harapott már 2x, véreztem is.


Próbál elbújni, beássa magát a forgács alá, nem enged semmit. Sokkal kevesebbet eszik, ha mégis felveszem, vacogtatja a fogát és bekakil.


Már 1 hónapja nálam van, próbálok nagyon óvatos lenni vele, kedveskedek neki mindig, de semmi haszna...


Nagyon el vagyok keseredve. 1 éves munkámat, szeretetemet, bizalmamat felé hogyan tudták így elrontani?


Mit tehetnék mégis, hogy visszaváltozzon olyanná, amilyen volt?


Segítsetek légyszi, el vagyok keseredve :(


2019. jún. 7. 00:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon meg kell válogatni, kire bízod az állatodat... :( Súlya ugyanannyi? Pár napig ne nyúlj hozzá, csak halkan beszélj neki. Adj neki kézből sok nasit. És lehetőség szerint ne a tarkójánál fogd meg...
2019. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai höri?
2019. jún. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Így a ragadozók szokták megfogni, nem csoda, ha visít.
2019. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
pót segéd fogalma sincs az állatnak arról hogy ki vagy
2019. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Mi hörcsögünk egyértelműen felismerte az orvost aki kezelte, elkezdett visítani.
2019. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!