Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egerkeim egyszeruen nem...

Egerkeim egyszeruen nem isznak az itatobol, ugy kell oket kinalni. Mit csinaljak, ha 3 napra elmegyek es hoseg lesz?

Figyelt kérdés

Sajnos senkit nem tudok megkerni😞

Esetleg valami tuti itatot terrariumba tudtok ajanlani?


2019. jún. 25. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Önitatóból nem isznak, vagy egyáltalán nem isznak?
2019. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A felakasztottbol nem. Ha kinalom oket, akkor isznak egy masik itatobol.
2019. jún. 25. 11:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként tudják használni az önitatót, akkor ne aggódj, ha igazán szomjasak lesznek, isznak. Esetleg bekenheted a csövét gyümölccsel, hogy az illat odavonzza őket. Vagy használhatsz itató tálat, ami sokkal közelebb áll a természeteshez, így talán szívesebben használják. De mivel ez nagyon gyorsan koszos lesz, hosszabb időre legfeljebb a rácsra akasztható jöhet szóba.
2019. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket. Tobb modon hagyok nekik innivalot, es sok uborkat es salatat a magas viztartalom miatt.
2019. jún. 25. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:

Tudnak inni a felakasztósból, csak nem akarnak, vagy nem is tudnak? Ha nem tudnak, akkor van gond, de hidd el, ha elég szomjasak, és tudnak belőle inni, fognak is.



Több napra ne hagyj bent nekik zöldséget, mire hazaért, megposhad, berohadhat a melegben, nekik sem tesz jót a több napos zöld. Salátát pedig ne adj nekik egyáltalán, nagyon puffaszt (nekik ez halálos is lehet), és mivel iszonyatosan magába szívja a méreganyagokat, hacsak nem bio, tele van káros dolgokkal is a számukra, amiket lemosni se tudsz.

2019. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Milyen itatójuk van egyébként? Golyós, vagy szelepes (Sippy)?
2019. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A szelepesből hogy isznak? Vagy mi a különbség?
2019. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagyis az milyen? A golyósat tudom, nekünk az volt.
2019. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, a rothadasra gondoltam. A jegsalit imadjak, eddig a kommenteden kivul 1 helyen olvastam, h nem lehet.

Ferplast Sippy van nekik. Latom, h probalkoznak, de nem fogy a viz. Talan azert, mert ahonnan hoztam oket, ott is pipettabol itattak oket, nem tudom. Viszont a kicsik sem isznak belole. Nem ertem.

A Trixie uveg itatojabol kinalok vizet, abbol isznak. Viszont az meg csopog, vagy nem jon belole.

Az jutott eszembe, hogy utazas elott berakom nekik, hatha... veszek ukat, talan az mukodik.

Koszonom szepen, h segitesz. Annyira imadom oket, es mar elore aggodom.

2019. jún. 25. 13:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Eredetileg Trixi volt, de mivel folyt belole a viz vagy egyaltan nem jott, vettem a golyos Sippyt.
2019. jún. 25. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!