Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egerkeim egyszeruen nem...

Egerkeim egyszeruen nem isznak az itatobol, ugy kell oket kinalni. Mit csinaljak, ha 3 napra elmegyek es hoseg lesz?

Figyelt kérdés

Sajnos senkit nem tudok megkerni😞

Esetleg valami tuti itatot terrariumba tudtok ajanlani?


2019. jún. 25. 11:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Meg gondoltam a madaraknak valo onitatora, ugy, hogy rogzitem, h ne tudjak fellokni.
2019. jún. 25. 14:08
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor a Trixies selejtes volt. A Sippyt sok nem tudja/szereti használni. Vegyél Trixiet, vagy ugyanolyan elven működőt, valószínűleg csak rosszat fogtál ki. Én hörcsögözök 6 éve, kb 20-25 höri fordult már meg nálam, és nem egy Trixie itató (csak azt használok), talán 1x vagy 2x fogtam ki selejteset.


Tényleg ne adj nekik salit, nem tesz jót. Az a helyzet, hogy magyar nyelven gyakorlatilag minimális a megbízható forrás, mert itthon nincsen kultúrája a minőségi állattartásnak.

2019. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat kérdező, az utolsó válaszadóhoz lenne egy kérdésem, mivel hörcsögözik, talán tud segíteni: tudnál kérlek ajánlani dzsungáriai törpehörcsög tenyésztőt? Auróra már nem tenyészt sajnos. Budapesten lakunk.
2019. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: írok PM-et.
2019. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm előre is!
2019. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

En is inkabb kulfoldi oldalakon nezelodok.

Most veszek meg Triixit, kivancsi leszek!

2019. jún. 25. 16:36
 17/19 A kérdező kommentje:

Es otthon nevelt, “bio” salit sr adjak?

Koszi az eddigi segitseget.

2019. jún. 25. 16:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Azt sem javasolt az erős puffasztó hatása miatt, de nagyon minimális mennyiségben lehet.
2019. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Akkor ezemtul igy lesz. Pedig ugy imadjak😞

De az egeszseguk fontosabb.

2019. jún. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!