Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talaltam egy kiskutyat de van...

Talaltam egy kiskutyat de van gazdaja. Igy is megtarthatom?

Figyelt kérdés

Elore is bocsi hogy ekezet nelkul irok csak kulfoldon vagyok.

Multheten talaltam otthon(Magyaro.) egy kiskutyat.Kint volt az utcan mar par napja es hazavittam.Masnap mar ki is hivtam az allatorvost es beadadtam neki az oltasokat,fereghajtot kapott szal minden ami kell es vettem neki kutyahazat, csinaltattunk neki kutyaolat,elkezdtem betanitani is.

Ma monddtak hogy a kiskutyanak van gazdaja.De a gazda nem is keresi meg hirdetest se tett ki hogy hianyozna neki a kutya vagy v.mi.De a gazdaja nem tudja hogy nalam van.(Nem ismerjuk egymast.)

Szerintetek <gy tartsam meg vagy adjam vissza neki?


2010. júl. 11. 20:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
asszem itt olvastam egy olyat hogy találtak egy kutyát és a gazdáját is megtalálták de a gazda látta h miyen jól elvannak igyhát leadta nekik mert asszem fajtiszta volt
2010. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De a kutyus nem is fajtatiszta mert kerdeztem az allatorvost hogy milyen fajta? Es ilyet szol: hat van benne sok fajta.
2010. júl. 11. 21:02
 13/30 anonim ***** válasza:
97%
A kutyusnak van gazdija,aki könnyen meglehet ugyanannyira, ha nem jobban, szereti őt, mint ahogy te is!Azzal hogy nem adod vissza, valószínűleg fájdalmat okozol neki, de az is lehet hogy nem is olyan fontos neki a kutyus, odaadja neked, és mindenki boldog.Tudom hogy nem erre a válaszra vársz, de beszélned kell vele!
2010. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%
Ettől függetlenül a kutya nem a Te tulajdonod. Sőt lopásnak is minősül a dolog. Beszélj a gazdival!
2010. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy, hogy ennyire gyerekesen viselkedsz?
2010. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom is befogadta valaki,egyszer szökött ki,mert a kerítést szétszedte,és azóta sem láttam:'( Mindenhova raktam ki hirdetéseket,de a rendes emberkék az összeset letépkedték,lehet aki megtalálta is úgy gondolkodott mint te,de abba gondolnátok bele,hogy a gazdája mit érezhet:( Én biztos,hogy visszaadnám,főleg,hogy tudom mit él át egy gazdi,mikor elveszik a kutyáját.
2010. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
18 vagyok.. es nem vagyok gyerekes csak nagyon ragaszkodom hozza.
2010. júl. 11. 21:10
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem beszélj a gazdival:)

biztos megengedi h néha meglátogasd:D

emellett valszínűleg bármennyire is szeret téged a kutyus nagyon hiányzik neki a gazdija..ha meg amiatt került utcára mert nem kellett a gazdájának akkor úgyis neked adja:)

2010. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha a kutyám elszökne, és valaki megtalálná, én nagyon mérges lennék, ha nem tenne ki, adna fel hirdetést, hogy megtalálta, mert nem látta az enyéimet. Kiakadnák teljesen, szóval adj fel hirdetéseket, ragazd ki...stb., mert valaki keresi! Meg érted, szerintem át tudod érezni a Gazdi helyzetét. Nehogy megtartsd, mert akkor nagyon gonosz ember vagy. Lehet, hogy egy kisgyereké, és most sír érte, mert nincs meg az ő kedves kiskutyája.
2010. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
34%

Miért kéne vissza adni?


Egy : akitől elszökik a kutya, az felelőtlen.

Kettő: aki még csak nem is keresteti, az nem csak felelőtlen, de kutyája sem érdekli, nem szereti.


Vagyis, olyan embernek kéne vissza adni a kutyáját, aki már elnézést a kifejetésért de magasról leszarja azt a szerencsétlen kutyát?

2010. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!