Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a kutyám...

Szerintetek mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fiú Yorki kutyám 7 éves, játékos, bújós természetű.

Tegnap reggel nem akart enni se inni. Akkor még a viselkedése nem volt furcsa. Aztán délelőtt hányt, halványsárga színű kevés takony állagú valamit. Délután el kellett mennem, anyum mondta hogy mégegyszer hányt és a hátsó lábai megmerevedtek. Masszírozta anya, a kutya meg végig nyűszített. Ivott egy kis tejet, meg adtak neki egy negyed algopyrint. Utána kicsit jobban lett, elmúlt a lába görcsölése, de továbbra is bágyadt volt, el bújt, nem jött elő ha hívtam. Ma még mindig nem akar enni, se inni, a kedve jobb. Most dolgozom, munka után tudom elvinni orvoshoz.

Van ötletetek mi lehet a baja?



2019. aug. 5. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jól ismert betegség:

A vidd orvoshoz azonnalitisz.

Távgyógytani nem tudunk még, de egy állatovos vizsgálat után mond értelmeset. A lemerevedő hátsó láb miatt nagyon sietnék.

2019. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki dolgozik nem tudom orvoshoz vinni
2019. aug. 5. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tejet nem adunk a kutyának, max ha fosatni szeretnénk. Algopyrint szintén nem adunk a kutyának orvosi jóváhagyás nélkül.
2019. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Algo és tej. Gratula! 👍 mi alapján adtok a kutyának humán fájdalomcsillapítót, ha azt sem tudjátok mi a baja?


Akkor vidd el munka után orvoshoz, eleve egy hányós kutyának tejet adni nagy marhaság, mert még meg is fosatja és tuti kiszárad. Majd az állatorvos meg az ultrahang megmondja mi a baja.

2019. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!