Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan etessem a kutyámat, ha...

Hogyan etessem a kutyámat, ha nem akar semmit elfogadni, amit lehetne?

Figyelt kérdés

Mától jött vissza az étvágya,ez a 9.nap!

Sikerült túlélnie a parvot,de diétás kajákat egyáltalán nem akar enni.

Zsíros kaja kellene neki,ami tilos.Azt meg nem adok,mert azt mondta az orvos, visszaesik,ha nem figyelek erre.



2019. aug. 9. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Csak nem jött vissza az étvágya,ha nem akarja megenni.9 nap után lenne annyira éhes (főleg,hogy kölyök) hogy bármit megegyen amit elé teszel.

Érdemes lenne ezzel az állatorvoshoz fordulni,mert itt hiába fognak az emberek felsorolni neked sok alternatívát egy az,hogy mindet nem állhatsz neki egyesével kipróbálni másrészt lehet,hogy a te kutyádnak az nem is lenne megfelelő az ő betegsége után arra,hogy rendbe jöjjön.


Az állat orvos viszont meg tudja mondani,hogy miből van hiánya a kutyának,és mit ehhetne ahhoz,hogy a diétát betartsa.(ő írta elő a diétát?)

2019. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Orvos adott neki injekcókat,itthon calo-petet adtam neki,még ma is,mivel nem akarta megenni a se a rizst,se a főtt tojást,amit ilyenkor szabad. Tegnap adtam neki jó sokat,alig maradt belőle. 2 órával ezelőtt adtam volna neki túrót,nem kellett.Ma vittem vissza,azt mondta rendben van a kutya és hogy miket szabad neki enni.
2019. aug. 9. 20:44
 3/3 anonim válasza:
100%

Hogy van a kutyus?

Nem adattad be neki az oltást parvo ellen?

2019. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!