Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tartjátok a legyeket...

Mivel tartjátok a legyeket távol a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Most épp Piret-Mixet használok (mások ajánlották). Eddig úgy tűnt, hogy hatékony, de tegnap lefújás után azonnal rászállt a fülére egy légy, szóval ezek szerint mégsem... A nyakörvek kizárva mert lerágják egymásról és beakadnak. Pár spot-ont is elolvastam, azokon sincs külön leírva, hogy légy ellen is jó, szóval nem tudom használ-e.

2019. aug. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
advantix spot on... átlag 3 max 4 hétig jó legyek ellen aztán megint lepni kezdik (sajna szomszéd lovai,tehenei miatt van dögivel :( )
2019. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Advantix vagy vectra 3d spot on, ugyan az a hatóanyag. Repellens hatásúak, havonta kapják. Illetve hallottam még a federol olajról, amivel be kell kenni a fület, hogy ne csípjék de mi nem használjuk, mert elég a spot on.
2019. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a többi spot-on nem használ legyek ellen? Ennyire más a hatóanyaguk?
2019. aug. 10. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyat kell használni ami repellens hatású. A piretroidok pl ilyenek, ez van az advantixban és a vectrában is.
2019. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Permetrin (mint a vetrában) pl a Piret-Mixben is van, de mégis megcsípték. :/
2019. aug. 10. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Macskával.
2019. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!