Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vészeltétek át a...

Hogyan vészeltétek át a kutyátok halálát?

Figyelt kérdés

A kiskutyám alig élte meg a 4 évet, mert szétharapta egy nagy dög. Próbáltam levenni róla. Senki nem segített nekem, hiába ordítottam. Tele volt az utca.

Pár napja történt, de nem tudom felfogni a történteket. Persze, azok, akik ott voltak most sajnálkoznak. Ismertek is engem, a kutyámat imádták. Nemcsak a kutyám volt, a fiam is.

A lakás nagyon csendes, nincs kivel lennem, nem vár már haza senki. Egyedül eszem, alszom, járok a mosdóra. Barátaim nincsenek. Egy online barátom van, valamennyire adja belém a lelket. Anyám majd csak pénteken tud haza jönni, addig a nagyszülőkkel vagyok, de minden nap ordítanak egymásra. Apám nem nevel.

Most hol a kutyám? Nem tudok tovább lépni. Pszichológus szabadságon van. Voltunk a kórházba, de a nővérek mondták, hogy nincs egy szál orvos sem az osztályon.

Egész életemben egy kutyát akartam és ilyen hamar elvesztettem. Nem akarok újat, keveset leszek itthon a gyakorlataim miatt, azután valószínűleg egyetem következik.

Tényleg nem tudtam már máshova leírni, de az is jó, ha senki nem olvassa végig.



2019. aug. 18. 13:45
 1/4 anonim válasza:
0%
Ha a harag vezérrel, talán eltudod altatni azt a kutyát ami a kutyádra támadt. Sajnos ez az élet vele járója, keres húsvér barátokat. Hiába imádtad nincs többet, viszont a barátok /már az ember léttük miatt is/ ott tudnak maradni melleted és segíteni. Keres barátnőt...
2019. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jönnek holnap a sintérek.. Azt hallottam, hogy egy kisgyerek nyakát szagolgatta tegnap.
2019. aug. 18. 13:53
 3/4 anonim válasza:
100%
Nagyon sajnálom, komolyan ez igazi szívfájdalom.... Talán csak az tud megnyugvást adni, hogy amíg élt a kisbarátod a kis családtagod, addig milyen élete volt. Hogy tudta mi a szeretet, mi az otthon, nem ázott nem fázott, nem egy menhelyen töltötte az éveit vagy kóbor kutyaként nem szeretetben meg boldogságban telt az idő ami megadatott neki. Ha egy menhelyi kutya lett volna, vagy egy kóbor kutya szenvedéssekel teli élete lett volna és valószínűleg ennyi idő sem adatott volna meg neki, nem hogy boldog idő, hanem csak szenvedés.... de neked hála tudta mi a szeret mi az otthon nem fázott nem ázott nem éhezett, már nem szenved már nem fáj neki semmi, már nem.
2019. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Kis kényes, imádnivaló, hűséges kutya.

2019. aug. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!