Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kölyök táp?

Melyik kölyök táp?

Figyelt kérdés

Menhelyi mentett keverék kutyus jelenleg 4 hónapos vizsla keverék elég nagytestű.

Tápszeren nőt fel.Eddig az ideiglenes gazdinál bosch tápot és néha pedigret evet.

1 hónapja van nálam.Nálunk egy tacsinál (csirkeallergiás)kölyök korában a fit active hipoallergén táp vált be.Ő nagyon szépen nőt tőle és szép fényes volt a szőre is.


Így a kölyöknál is vettem fit active hipoallergán tápot de abba csak 4 kg kiszerelés van ami elég hamar elfogyott.Vettem neki fit activet újra csak ez csirke,körtés ez 15 kg és úgy néz ki,hogy ez nem vált be,nagyon rossz tőle a széklete.


Az alábbiak közül melyik a legjobb illetve a jobb táp?

Én olyat szeretnék ami kisebb kiszerelésben is van mondjuk 4-5 kg,hogy tudjuk tesztelni mert például pro planból nem találtam kis kiszerelésben csak kistestű kutyáknak.



Briantos

Hill's science

Eukanuba

Josera

Markus muhle

Lukullus

Taste of the wild

Little wolf of wilderness

Brit premium

Brit care

Pro plan


Egy érzékeny gyomrú kutyának milyen tápot adjak?Vagy főzzek neki?Egyszer próbáltam neki főtt ételt is adni ami husit és rizset jelent ettől is híg volt a széklete.


2019. aug. 22. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is a puha széklet volt a probléma. Mi brit care lamb&rice junior large breed tápot adunk neki, azóta minden rendben. Van 1, 3 és 12 kilós kiszerelés belőle. Bundája szép fényes, ízlik neki és nem kell az élőírt adagnál többet adni belőle.
2019. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ én is a briten gondolkodom.


Te honnan veszed vagy rendeled?

2019. aug. 24. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!