Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol kell feljelentést tenni...

Hol kell feljelentést tenni ha a szomszed szándékosan kiengedi a kutyáit?

Figyelt kérdés

Már nem az első alkalommal támadnak meg a kutyái amikor en közterületen pórázon setaltatom a kutyámat. Szóltunk neki h legyen szíves bezárva tartani a kutyákat.

Neki csak annyi a válasz h nem harapnak, persze falusi nem kiképzett és rosszul szocializálódott kutyákról beszélünk. És ma a páromat majdnem megharapta.



2019. aug. 25. 20:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem nem ette meg a kutyám. Mostmár nem megyünk arra ha mégis akkor kocsival.

En nem vagyok ide valósi de a párom igen szoval voltunk a jegyzőnél de mindenki tudja mi történik ilyenkor... csak tologatják az ügyet. De már több ember is jelezte rajtunk kívül h ez probléma főleg hogy az úgymond szabadidő parkhoz/ halastóhoz vezető egyetlen úton vannak ezek az agyhalottak.

Az önkormányzat felvette a kapcsolatot a gazdákkal be kellett mutatni az oltási könyveket nem tudom mi lehetett ott de utána az ember ide jött pofázni de már kicsit okosabban videóra vettük a veszekedést, ha esetleg tovább fajulna a dolog.

Azóta azt is sikerült videóra venni h az egyik kutya felügyelet nélkül barangol az utcán.

Tovább lehetne ezt az ügyet vinni mert a környéken elszaporodtak a vaddisznók és kiadtak egy közleményt mit ne csináljanak a helybeliek, pl a kutya csak pórázon vezethető és ha vaddisznót látnak akkor irány az ellenkező irány mert a disznó támadhat a kutya miatt és ha a kutya póráz nélkül barangol és a vaddisznó megtámadja akkor a kutya ravezetheti a vaddisznót az emberre.

Tehát többszörös szabálysértés de én próbálom kerülni a konfliktust míg meg nem kapok bizonyos engedélyeket

2019. szept. 3. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!