Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a tacskóról,...

Mi a véleményetek a tacskóról, jó gyerek mellé?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

persze.

kicsi ezért nem tud felugrálni a gyerekre.

és nagyon ragaszkodó típus.

2010. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétesélyes. Ha sikerül szeliddé nevelni, tenger sok munkával, akkor igen, jó gyerek mellé.

A tacskó csak termetben kis kutya!

2010. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van!!:)

Nagyon szeretjük,már 17 éves.Épp most vettünk egy kiskutyát,és a játékon kívül teljesen ki jön vele.(a játékba azért nem,mert nem bírja az iramot)

Gyerekekkel barátságos,ehhez nem kell tengersok munka.A miénket egyáltalán nem neveltük,szelíd barátságos,soha nem harapna meg senkit.Kicsi korába 2 németjuhászunk között nevelkedett,talán lehet ezért is barátságos.Amíg fiatal igényli a játékot(ettől fog sokáig a családtagotok lenni).Nem sokat eszik,a miénknek abból adunk amit mi is eszünk(húsleves,rántotthús...stb),de imádja a kutyakaját is...nagyon ajálom.Gyerekeknek is!!

2010. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a fajtától függ, hanem a helyes neveléstől és a megfelelő szocializációtól.

A kutyát is meg kell arra tanítani, hogyan bánjon a gyerekkel.

2010. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tacsi nagyon öntudatos fajta, ha nem rendkívül jó természetű a példány, bajok lehetnek vele. 7 éves voltam, mikor a miénk elpusztult, és imádtam, meg ő is engem, de a szüleim szerint nehéz volt kijönni vele.

Egyébként minden kutya szereti a gyerekeket, ha a gyerek szereti őket. Tényleg nevelés kérdése. A tacsi okos, igazi vadászkutya, nagyon tanulékony, csak arra kell vigyázni, hogy ne nőjön az ember fejére. (a barátnőmét tanítottam erre-arra)

2010. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!