Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával meglehet szerettetni...

Kutyával meglehet szerettetni a fürdést?

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült elkapni a kutyám, és megfürdetni. Nem is azért, mert koszos, hanem mert kint nagy melegbe van. Persze, amikor már slagozom, elmenne, de azért látszik rajta, hogy jó neki. Mondjuk mikor elengedtem,ment és egyből a földbe belefetrengettm mintha rajtam röhögne, hogy most majd jól átver, mert még koszosabb lesz...:) És nem értem. a logikáját... Fürödni nem szeretne, de mikor szakad az eső, kiáll direkt ázni. Tudom, hogy a természetbe se sokat fürdenek a farkasok, de miért nem szeret fürödni?
2010. júl. 15. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fél, mert bizonytalan benne,ismeretlen számára, rossz élmények érték.
2010. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kádban az én kutyám sem szeret, de néha muszáj.

Menjetek el egy bányatóra pl, kedvenc labdájával be lehet csalogatni, vagy a gazdi után biztos bemenne.

2010. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!