Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszart hova teszitek?

Kutyaszart hova teszitek?

Figyelt kérdés
Kertes ház. Kutyussal. Ti hova teszitek a kutyaszart? Érdemes beásni a földbe? Lehúzni a WC-ben? Vagy kukába?
2019. szept. 23. 01:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A kertben egy helyre szokta elvégezni a dolgát, onnan - optimális esetben - hetente felszedem egy zacskóba és bekötve bedobom a kukába. Séta közben megy a zacskóba és ha nem találok út közben kukát, akkor otthon kidobom. Elásni is el lehet, de nem szoktam, a komposztba állítólag nem jó a ragadozók ürüléke. WC: elég sok ivóvíz elmegy vele. Igaz, a nem lebomlós zacsi pedig ott marad az örökkévalóságnak.
2019. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%
Én elásom a szomszéd kertjébe, már évek óta. Azon a részen sokkal szebb a kukoricája. Mér megfigyeltem.
2019. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Bezacskózom és a kinti kukába. Nyilván be van kötve rendesen a zacskó, szóval a 40 fokban sem szokott szarszag lenni, ha kinyitom...
2019. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Vagy komposzt vagy wc
2019. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az éjszaka leple alatt viszem el sétálni, és más ablaka alá szaratom, aztán nem szedem fel, hanem körbenézek, és elrohanok.


Nem. Csak viccelek. Bár felénk sokan így csinálják, én már megszoktam, hogy összeszedem, és kidobom a kukába, bár nagyobb környezeti terhelés, mintha otthagynám, és valaki lemosná a talpáról. Ha véletlenül hasimasi van, akkor nem szoktam csak felszedni, mert azt nem lehet.


Egyébként le lehet pontozni nyugodtan, én utálom felszedni a szart, mert rengeteg zacskóba kerül, napi 3, és tulajdonképpen egy gyorsan lebomló valamit bezársz egy 1000 év alatt "lebomló" zacskóba, (remélem mindenki tudja, hogy a műanyag nem bomlik le igazából, csak mikroműanyag lesz belőle, és már tele vannak a vizeink mikroműanyaggal, a sarki állatok székletében is műanyag van!) Szóval legjobb lenne elásni, mint a macskák, szerintem. Ha lenne kertem, én biztos elásnám.

2019. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Én olyan zacskót használok, amelyik lebomlik és újrahasznosított anyagból készült. Séta közben dobom ki a kutyakakinak fenntartott szemetesben.
2019. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Jó nagy területünk van,heti 2szer vödör+ lapát. A régi emésztőnk még megvan és a szippantós nyíláson beöntsük a vödörből.
2019. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A kertben néhány naponta összeszedem és rádobom a komposztra, elvan az ott. Pár eső után teljesen szétmállik.
2019. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
44%
#15 van olyan zacsko ami gyorsan bomlik meg ujrahsznositott es 3ft ra jon ki db ja napi 3nal is max 10ft sztem az belefer
2019. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na várjatok már! Én úgy tudom, hogy a kutyaszar nem komposztálható. Most akkor mégis?
2019. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!