Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszart hova teszitek?

Kutyaszart hova teszitek?

Figyelt kérdés
Kertes ház. Kutyussal. Ti hova teszitek a kutyaszart? Érdemes beásni a földbe? Lehúzni a WC-ben? Vagy kukába?
2019. szept. 23. 01:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát hasznos anyag valószínűleg nem sok lesz benne, bár ez attól függ, hogy mit eszik a kutyus, de lebomlik teljesen, úgy mint akármilyen szerves anyag.
2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"#15 van olyan zacsko ami gyorsan bomlik"


Igazából nem bomlik le, csak mikronűanyag lesz belőle, emberi szemnek láthatatlan. A mikroorganizmusok gyakorlatilag képtelenek a környezetbe kikerülő műanyagok lebontására, azt nem tudják tápanyagként hasznosítani és átalakítani, tehát a műanyag nem tud lebomlani. Osztrákok vizsgálták, hogy az emberi ürülékben is benne van már, hatása egyelőre ismeretlen.


[link]

2019. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Valóban nem létezik lebomló zacskó. Elvileg a kutyagumit külön kéne komposztálni, nem a konyhai meg stb hulladékkal együtt. Vannak cikkek, kutatások a témában, habár inkább angol nyelven.

Mi elvisszük a kakát egy ismerősünkhöz 😁 a város szélén laknak egy kis tanyán, van egy trágyadombjuk. De van hogy a kinti lefolyóba dobom. Macskakaki is az ismerőshöz megy. Ők random helyeken az udvaron meg fűrészporral töltött alomládába szarnak.

Kutyakakát séta közben zacskózom, mert maradt még rengeteg kakizacsi a kevésbé zöld életünkből. Addig meg gyűjtöm az erőt, hogy újságpapírral szedjem majd föl.

2019. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom mekkora a kutyád, de én múltkor láttam, hogy kiskutya után papírpohárral szedték fel a kakit. Szerintem jobb, mint az újságpapír. Lehet, én is kipróbálom egyszer, bár közepes méretű kutyám van.
2019. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én nem ásom be a földbe,van egy kerti wc arra használom,hogy a kutyagumit lehúzzam benne.

Már csak azért is,mert a nagy esőzésben ha felázik a föld iszonyat bűz lesz tőle akár milyen mélyre ásod.

Most ősz van,pont a jó kis saras hónap télen se hiszem,hogy nagyon lenne hó vagy fagy az elején..


Azért egy adag ürüléknek métereket se akar az ember ásni 2-3 ásólapátnyi föld alá elföldelheted,de szerintem inkább kuka.

Utána csak gondod lesz a bűzzel.

2019. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!