Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyaajtó hülyeség?

Szerintetek a kutyaajtó hülyeség?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség.csak mecera.

Nekünk volt , a kutyus nagyon szerette, de borzasztó volt takarítani.Ha kinn esett benn is sár volt, behordott dolgokat ha nem vettük észre.Viszont amint rájött, hogy ki tud menni azonnal, abban a percben szobatiszta lett.


Kicseréltük az ajtót, már nincs kutyaajtó, és a kutya is megtanult szólni ha ki akar menni éjjel.

2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy kutyád, aki kénye kedve szerint járhat-kelhet a lakás és az udvar között, akkor nem.

Amúgy én feleslegesnek tartom, mert még a kutyának ki kell mennie legalább kint vagy vele. Esetleg játszotok egyett stb. Szóval attól függ mire...

2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem macskaajtó van fent, nagyon jó, a cicák akkor jönnek-mennek, amikor akarnak! Ha kertes házba lax és nem bernáthegyi, akkor szerintem nagyon okos megoldás :)
2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt hülyeség, másrészt nem. Én elég szigorú vagyok, szeretem ha akkor jön be és megy ki a kutyám amikor én akarom. A macska se járkáljon be pl éjszaka vagy piszkosan. Viszont az is elég macerás hogy mindig nyitni, csukni az ajtót. Szóval is-is.
2010. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:
81%

Szerintem jó. Én is szeretnék felszerelni, csak még nem akadt ember, aki kivágná a helyét az ajtón.

Nyáron nyitva az ajtó, ki-be járkálnak a kutyáim, de télen állandóan ugrálnom kell nyitni-csukni, mert persze mindegyikre máskor jön rá a pisilhetnék. :))

2010. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is jó ötlet. persze, ha megoldható, mert elég sokba kerül, főleg, ha akkora méretőt akarsz, amekkora a kutyád. de ha van rá pénz, akkor jó dolog.
2010. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem hülyeség. Szeretem biztos helyen tudni a kutyámat, na most ha éjjel is ki-be mászkál, ki tudja hogy pl. nem bántják e, nem e lopják el, megmérgezik vagy hasonlók (tudom szélsőséges dolgok, de megeshet)

Vagy pl. az olcsó lengőajtóson, bármi be is jöhet.


a kutya meg tudja tanulni, hogy szóljon, ha ki akar menni, így az ajtót sem kell szétvagdosni, és nem kell feleslegesen takarítani se.



Esetleg, még az infrakulcsos kutyaajtókban látok fantáziát..Igaz, ez drága, de programozható és általában 3 év garanciát adnak rá.

2010. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha nem tud kiszökni amúgy a kertben, vagy ablakon a lakásban, akkor nem. télen viszont macerás lehet a dolog a lucsok miatt...
2012. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a télikert van berendezve a kutyusoknak, ha nem vagyok otthon, és azon van kutyaajtó. Télen imádnak a hóban játszani, igy vétek lenne őket a lakásba bezárni, ahogy tavaszodik, és kisüt a nap, akkor meg azért, mert a napsütés, a D vitamin mind nagyon jó nekik. Igy ők akkor közlekednek, amikor akarnak. van lennt egy szőnyeg, ami a sarat felfogja, és amikor hazaérek, bejönnek velem a házba, aki akar. Én jó dolognak tartom, és nyugodt vagyok , mert ha véletlenül elered az eső, akkor is betudnak menni fedett, fűtött helyre. Gyakorlatilag én is sokat vagyok kinnt, mert olyan inkább mint egy nappali:))) Szerintem ugy jó , ha pl. nem vagytok otthon, hogy a kutyusnak van egy elkeritett hely, pl. az előszoba, ahol nyugodtan tud ki-be közlekedni. és akkor nem saraz, nem hordja ki a párnákat az udvarra stb. :))))
2012. márc. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!