Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen hülyével mit lehet kezdeni?

Ilyen hülyével mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 40 körüli nő a környéken, aki rendszeresen póráz nélkül sétáltatja a boxerét. Ez még önmagában nem érdekelne.


Viszont a kutya odarohan minden kapuhoz és hergeli a többi kutyát a környéken. Az enyém szerencsére nem ugrik az ilyenre, csak néz. Viszont épp ezért a boxer nekiugrik a kapumnak, kaparja, ugat és ugrál közben, hogy az enyém reagáljon valamit.


A szomszéd kutya már ugrik, azzal a kerítésen keresztül összekapnak rendszeresen és rángatják a ketítést.


A barom nő meg megvárja amíg a kutyája kitombolja magát, nem szól rá, nem hívja el, csak áll és nézi az egészet.


Szóltam neki 1x szépen.

Múltkor a kocsiból rádudáltam, mert fel sem tűnt neki "mozizás közben", hogy be akarok állni.

Harmadszorra közöltem vele, hogy áthajtok rajta a kocsival, ha még egyszer a kapumba áll.


Teljesen szétcseszi az a rohadt kutya a kapumat (szerintem a szomszédok kerítését is) és nem a kutyára haragszom, hanem az idióta gazdájára, aki képtelen megnevelni vagy legalább megkötni.


Szóval a kérdésem: van értelme a hivatalos hercehurcának (fotó, jegyző, fizesse ki a károm stb) vagy szoktassam le róla úgy, ahogy én találtam ki?


Ti mit tennétek?


2019. okt. 14. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Első sorban készíts videót és mutasd meg az illetékeseknek és a kapudért is kérj valamit hátha.

A többi szomszédot is kérd meg ugyan erre. Ha többen szóltok akkor komolyabban veszik.


Ha leszarják a hatóságok akkor old meg valahogy saját módszerrel mert elhiszem hogy ez zavaró.

Esetleg legközelebb ha a kapudban áll lökd meg a kocsiddal a kutyát, de baja ne legyen csak a gazda kapjon már észhez. Te meg simán mondhatod hogy eléd ugrott.


Elhiszem hogy egy zavaró tud lenni. A kerítésen belüli kutyákban is kárt tehet a kutya.


Majd írd meg a fejleményeket mi lett mert erre kiváncsi vagyok foglalkozik-e ezzel bárki is.

2019. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kutyát semmiképp nem szeretném meglökni, inkább a gazdáját csapnám meg nagyon.

Megpróbálom holnap levideózni, aztán elküldöm a jegyzőnek és lehet (ha van rá mód) bemegyek személyesen is beszélni vele.


Az is vicc, hogy az enyém a nyitott kapun nem megy ki, teljesen mindegy mi történik odakint, de ha épp állok ki-be, a boxer meg bejön és nekiront a kutyámnak, akkor az biztos átrendezi egy kicsit a kinézetét...ezért sem értem a gazdát pl.

2019. okt. 14. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú bakker én tuti már elküldtem volna a fenébe. Biztos,hogy megtéríttetném a káromat.Nem is értem az ilyet...Én eleve azért is szólnék,hogy póráz nélkül sétáltatja.Jelentsd fel.
2019. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelocsolod slaggal a kutyát is, a nőt is.
2019. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm...a slagos megoldás eszembe sem jutott, de komolyan meg fogom csinálni, köszönöm. :D
2019. okt. 14. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Elképzeltem a szitut. Azt kell mondanom, hogy egész türelmes fajta vagy. Én sem bántanám a kutyát, nem tehet róla, hogy hülye lett, de a gazdája fejét már rég leordítottam volna, az tuti. Kizártnak tartom, hogy előbb-utóbb ne értene belőle. A hercehurca egyelőre felesleges, mert most választási örömmámorban úsznak, várj vele kicsit.:))
2019. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából türelmes nem vagyok, mert a dudálásnál kiszóltam, hogy "takarodj már a k..va anyádba a kapuból!" Inkább csak ledöbbenek, hogy mennyire ostoba...de a slagos módszert kipróbálom, mert a szép szó sem használt, aztán meglátjuk.
2019. okt. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!