Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mennyi idő alatt lesz...

SOS! Mennyi idő alatt lesz vemhes egy szuka kutya?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg hogy nem minden aktus után lesz vemhes egy kutya. Egy nagyon aranyos kisfiú (szomszéd) fogta a kutyámat amíg felszedtem az ürülékét és mire megfordultam már rajta volt egy kan. Pár másodperc lehetett, de nagyon félek hogy ennyi is elég ahhoz hogy vemhes legyen.

Nem az első ellése lenne, de nem a Mi kutyánk volt eddig úgyhogy többet nem tudok sajnos.


2019. okt. 17. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Egy kan kutyánál jóval rövidebb idő alatt vemhes lesz egy szuka.
2019. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

12-es

Ezt hogy érted?

2019. okt. 18. 01:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj. Ha valóban vemhes lett, akkor eü.szempontból kb. félidőben a legjobb ivartalanítani. Nov. közepe táján. Beszéld meg az orvossal, ha vemhes lett (ezt észre fogod venni addigra).
2019. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm!

Eléggé kivagyok, úgy vigyáztam rá ebbe a pár hétbe, és egy pillanat alatt meglett a gond. :,(

Beszéltem ma orvossal, Ő is azt javasolta hogy várjunk

2019. okt. 18. 15:26
 15/15 A kérdező kommentje:
Végül megúsztuk, hatalmas kő esett le a szívemről. Azóta már etestünk az ivartalanításon is :)
2019. nov. 15. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!