Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyások! Olyan emberek...

Kedves kutyások! Olyan emberek véleményét szeretném kerni akik "lógatják " harapó paráztatják kedvencüket . Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.5 éves stafi mix kutyám van . Én rontottam el több mint valószínű ,hogy bármire próbálom lógatni vagy épp húzatni csak az első fogaival fog rá a tárgyra és sehogy sem.bírom rá venni hogy jó mélyen fogjon rá . Mert amint mélyebbre rakom a dolgot amit húz vagy lóg egyből ki köpi .most rendeltem.neki ezt hátha ...

Kérlek titeket segítsetek hogyan taníthatnám meg neki a tökéletes fogást ?



2019. okt. 17. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy nem fogunk tudni ilyenben távolról segíteni, mint ahogyan nem lehet távgyógyítani sem. Ehhez kiképző kell, ha nem bírsz a kutyáddal egyedül, és fizetni sem vagy hajlandó szakembernek, hogy segítsen, akkor vidd vissza a kutyádat oda, ahonnan hoztad, és ne tarts többé kutyát. Nem minden kutya mellé kell kiképző, a tiéd mellé kellene.
2019. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem akarok menőzni vele javítani szerettem volna rajta . Amit nem hinnék hogy olyan nagy kunszt elsajátítani .teszerencsés ne magadbol indulj te kis net harcos . Se kutyád se macskad tele vagy pattanasokkal aztán vered a nyálad . Nőd meg nincsen mert egy begyöpösödött kis beszari valaki lehetsz akinek még barátai sincsenek . :D


Ui. Egy ártatlan kérdésből ilyen butaság süljön ki....

A kerdésemre kelett volna választ adnod hogy itthon hogyan tudnám én vele gyakorolni..de te ehelyett oltogatsz olyan dolgokkal amit te ugyanúgy nem teszel meg a kutyáddal csak olvastad itt és használod a szavakat amihez semmi közöd ..

2019. okt. 18. 11:12
 13/17 A kérdező kommentje:

Na te is te utolsó :D.

A kutyám engedelmes és jámbor mint egy bárány . Akkor minek is kiképző???


Az más kerdés hogy itthon gyakorolni szerettem volna vele de itt ugy olvasom mindenkinek a kutyája tökéletes :D

2019. okt. 18. 11:14
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem az én kutyám problémás. :-)
2019. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az enyém sem :)
2019. okt. 18. 11:16
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=VQWwWAxnIy4

8.30-tól lehet látni időnként a fogás mélyebbre igazítását. Ha van szemed, meglátod. Ha nincs, akkor elégedj meg azzal, amit tud a kutyád.

Egyébként a mély fogás sok kutyában eleve benne van. A foghegyes kutyákat vagy sikerül rávenni a telepofásra, vagy sosem lesz rá képes.

2019. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na végre köszönöm a hasznos valaszt !!!

Szép napot ! :)

2019. okt. 18. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!