Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi méretű,9 hetes kölyökkut...

Tacsi méretű,9 hetes kölyökkutya hazahozatala 200km távolságról. Tippek?

Figyelt kérdés

Vonattal megyek, de sem hordozódoboz (vagy minek hívják), sem az ő méretére való szájkosár..meg a fene tudja , milyen előírásos kötelezők vannak még vonaton szállításkor...

Ügyes "házi praktikákat", életképes ötleteket küldjetek, hogyan, mivel tehetem kevésbé komplikálttá mindkettőnknek a kb. 3órás vonatozást!



2019. okt. 21. 14:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szállítódoboz hiánypótlásra került: megfogadva #8 tanácsát, olyanokat is "megszólítottam", akikről tudtam, hogy ismerőseik közül kerülhet esetleg segítség. Fácsementes életet élek ugyan, de más fórumot találtam, ahol esélyt sejtettem. És lőn!

A szokásos képlet , biztosan ismeritek: valaki valakijének a valakije... célhoz ért a kérés, hozzám pedig az illető cicájának a doboza :)

Ha van még praktikus tudnivaló, kérlek titeket, osszátok meg itt!

Köszönet minden jószándékú válaszadónak a gyakorlatias ötletekért, tanácsokért. :)

Jó egészséget, pusszantás üdv mindenkinek !

2019. okt. 22. 17:45
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy sikerült! Amivel segíthetsz a kutyuson, ha megkéred a tenyésztőt, hogy adjon útravalóul egy alomszagú rongyot, amit berakhatsz a boxba, aztán a fekhelyére. Csak hogy az elején legyen vele valami ismerős is az ismeretlenben (a mama és a tesók szaga megnyugtatóbb). Ha esetleg bepisilne, ne lepődj meg rajta! Ha a vonat nem ráz nagyon, a hányást talán megússzátok...
2019. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!