Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, hogy a menhelyr...

Mit jelent az, hogy a menhelyről befogadott kutyák “hálásak”?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy boldog egy kutya, ha szeretik; de miben más egy menhelyről befogadott boldog kutya, mint egy tenyésztőtől vett boldog kutya?

2019. okt. 23. 11:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám egy ellés után pár hónappal került hozzám, már nem pici kölyökként, nagyon félós volt eleinte, rengeteget elértem nála, mára az árnyékom, de egyedül és lefoglalja magát, nyugodt, kiegyensúlyozott kutya lett az egykor parázós ifjú mamikából. De szerintem akkor is ilyen lenne, mint most, ha nem kell a rossz dolgokat átélnie és kölyökként már hozzám kerül, csak akkoriban még nem fért bele egy kutya az életembe, így esélyem sem volt rátalálni.

Ha azt mondom, hálás, akkor inkább az eredményekre gondolok, a sikerélményre, amit el lehet érni egy mentett kutyánál, ha valaki rászánja az idejét, türelmét, hogy kikupáljon egyet. Teljesen más őket helyrehozni, látni megszépülni, félősből kiegyensúlyozottá válni, mint mondjuk egy tiszta lappal induló kölyköt tanítgatni. Máshonnan indulnak.

2019. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A mostani tenyesztos kutyam at akarmikor megolelhetem es puszilgathstom. Orul neki.

Az elozo koborkutyam morgott,ha meg akartam volna olelni vagy puszilni. Nagyon szerettuk egymast,heti 5-szor jartam futni vele. De 10 ev alatt nem szokta meg. Borzalmas lelki szenvedes volt azt atelni nekem.

2019. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!