Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kibírni az első...

Hogy lehet kibírni az első heteket a kutyával?

Figyelt kérdés
Pár napja hoztunk egy kiskutyát, de már most elegem van, nem gondoltam volna hogy ennyire felforgatja az életünket. Tudtam, hogy mit vállalunk, alaposan utána jártam mindennek, de gyakorlatban ez sokkal rosszabb mint elméletben. Mindent szanaszét szed, összeszarik mindent, felfordul tőle a gyomrom. Tudtam, hogy ez lesz, mégis úgy érzem rájöttem hogy ez nem nekem való. Mit tegyek?
2019. okt. 30. 16:10
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Most úgy van, hogy a nagyiékhoz vinnénk le, de ott meg kinti kutya lenne. Idegeneknek nem akarom odaadni, mert így legalább láthatjuk bármikor.
2019. okt. 31. 16:41
 42/45 A kérdező kommentje:

Nincs szívem odaadni senkinek, tudom hogy hiányozna :( de az is igaz hogy tényleg nem nekem való.


Jól elcsesztem...

2019. okt. 31. 16:44
 43/45 A kérdező kommentje:
Tenyésztőhöz nem gáz visszavinni? Vagy hol találhatnék megbízható gazdit neki? Esetleg közületek nem kell valakinek?
2019. okt. 31. 16:46
 44/45 anonim ***** válasza:
85%
Vedd fel a tenyesztovel a kapcsolatot. Nekem tenyesztotol van kutyam es elvarja hogy ertesitsem a fejlemenyekrol, sokszor fel is hiv telefonon hogy hogyan viselkedik a kutya. Felteve ha tenyleg tenyesztotol vettetek torzskonyvvel es nem szaporitotol. (Olyan nincs hogy tenyeszto tk nelkul ad kutyat, ez tevhit) Szoval elso korben beszelj vele, hisz munkaja volt azzal az alommal amibol a te kutyad kikerult, es gondolom o se akarna rossz helyen tudni a kutyat.
2019. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
81%

A szerződésben általában benne van, hogy a tenyésztőnek elővásárlási joga van, egyébként általában a vételár feléért. Minden bizonnyal köteles vagy neki szólni.


Ne vidd le a mamához! Az önzés lenne, hogy te láthasd. Neki kicsapva a kertbe nem lenne jó! Az ő érdekét nézd, ne a sajátodat!

2019. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!