Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya felmehet az ágyatokra?

A kutya felmehet az ágyatokra?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem?



Én kicsit ódzkodok ettől, hogy utána én abban feküdjek, ami kutyaszőrös (tacskó, szóval annyira nem szőrös, de azért mégis...), plusz egyéb tevékenységeket végezni ruha nélkül abban az ágyban...


2019. nov. 14. 12:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Igen, velünk alszanak mindketten. :)
2019. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem, kinti kutya mindkettő. A házba se jönnek be, csak ha dörög az ég vagy tüzijáték van.
2019. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen a miénk feljöhet. Van olyan hogy velem alszik, de az ritka mert nagyon szereti a fekhelyét. Azért jöhet fel, és be mindenhova mert rendszeresen fésüljük, fürdetjük és ápoljuk a szőrét. A fürdést nem visszük túlzásba, ne értsetek félre. Valamint kinti és benti kutyus egyben, ezért amikor kint nagy sár, hó, vagy eső van utánna mindig egy kis lavorban langyos vizben alaposan megmossuk a lábait, tappancsait és szárazra töröljük. Utánna tiszta mancsokkal mehet beltéren mehet akárhova. A házat hetente többször takarítjuk, de ha szükség van rá én bármikor feltakarítok a kutya után.
2019. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Imádom őket, ráadásul kistestű társasági kutyák, de nincs rá igényem. Van nekik külön szuper fekhelyük a szobában, ott alszanak.
2019. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2019. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Eleve a hálóba nem jöhet be. Ez a Mi intimszféránk, kutyának, kutyaszőrnek itt nincs helye. Ráadásul elég zavaró
2019. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%
Felmehetnek, ha mi nem fekszünk rajta. Ilyenkor meg általában le van takarva.
2019. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
24%

Sokadik kutyánk, aki most 15 éves, és ő sem akar feljönni. Ő a 3. kutyánk, és egyik se akart.

Lehet, csak azok mennek fel, akiket felhívnak az ágyba? :)

Természetesen bent van a házban velünk, és mászkál a szobák között, végigellenőriz mindenkit, mit csinál. :)

2019. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A kanapéra igen, a hálószobába az ágyra nem. Így szoktuk meg, mert anno így döntöttem. Most már ez természetes.
2019. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
49%

Nekem csak akkor ha meg engedem.

Tiszteletben is tartja. A párnáján alszik az ágyam mellett ha felhivom akkor jöhet fel amúgy nem.

2019. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!